Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Willa Bronka, Piwniczna-Zdrój, ul. Krynicka 6
od 35 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Willa:Willa Bronka
Adres:Piwniczna-Zdrój, ul. Krynicka 6
Aktywny wypoczynek:Rafting, Spływy kajakowe, Wypoczynek w siodle, Narciarstwo, Narciarstwo biegowe, Snowboard, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Willa Bronka
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Willa Bronka (50 miejsc), znajdująca się prawie w całości w budynku zabytkowego dworku to: 7 apartamentów 3 lub 4 osobowych, składających się z dwóch sypialni, pokoju dziennego, przedpokoju, pełnego zaplecza sanitarnego; dwa z nich, do których wchodzi się wprost z parku, zajmują boczne skrzydła dworku; pozostałe zlokalizowane są na piętrze głównej oficyny dworku 8 pokoi 2 osobowych typu standard z pełnym zapleczem sanitarnym 1 pokój 3 osobowy typu standard z pełnym zapleczem sanitarnym 1 pokój 1 osobowy typu standard z pełnym zapleczem sanitarnym 2 pokoje 2 osobowe typu studio składające się z sypialni, gabinetu dziennego, przedpokoju, pełnego zaplecza sanitarnego 2 pokoje 1 osobowe typu studio w układzie jak poprzednie. Wszystkie pokoje, poza typowo hotelowym umeblowaniem, wyposażone są w telefony i radiobudziki oraz telewizory. Poza tym w apartamentach i pokojach typu studio zainstalowane są lodówki.

Restauracja hotelowa, znajdująca się w osobnym, zbudowanym na miejscu dworskich stajni, budynku pomieścić może 70 osób, z czego 56 osób w sali głównej i 14 osób w przylegającym do niej gabinecie myśliwskim. W przypadku bankietowego lub weselnego ustawienia stołów liczba gości, którym zarówno komfort biesiady jak swoboda w tańcach i swawolach musi zostać dostatecznie zabezpieczona, maleje do około 50 osób. Istnieje możliwość podziału sali głównej na dwie części specjalną rozsuwana ścianą o bardzo dobrej dźwiękochłonności. Drink-bar, sąsiadujący z główną salą restauracyjną, pomieścić może do 25 osób, częściowo na wysokich stołkach bezpośrednio przy barze. Z ukrytych głośników sączy się delikatna, jazzowo-bluesowa muzyka, która z uwagi na organizowane przez Leśny Dwór coroczne festiwale jazzowe jest gatunkiem szczególnie chętnie przez gości słuchanym.

Zwardoń to malowniczo położona miejscowość w zachodniej części Beskidu Żywieckiego, w masywie Wielkiej Raczy, z najwyższym w okolicy Rachowcem (954 m n.p.m.). O atrakcyjności Zwardonia decydują walory przyrodnicze i krajobrazowe oraz przedsiębiorczość mieszkańców, którzy wykorzystując warunki naturalne stworzyli interesującą miejscowość turystyczno-wypoczynkową, gotową do całorocznej obsługi gości.

Piwniczna-Zdrój – miasto w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Piwniczna-Zdrój. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa nowosądeckiego. W skład gminy wchodzi 6 sołectw: Kokuszka, Głębokie, Młodów, Wierchomla, Łomnica-Zdrój, Zubrzyk oraz siedem miejscowości. Według danych z 30 czerwca 2010 miasto liczyło 5 825 mieszkańców.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Piwnicznej-Zdroju:

Ulica: noclegi ul. Krynicka

Willa Bronka — Udogodnienia i wyposażenie

Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Restauracja / wyżywienie na miejscu
Grill / miejsce na ognisko
Ogród

Piwniczna-Zdrój — Rozrywka w okolicy

Basen kryty w najbliższej okolicy
Wypożyczalnia sprzętu sportowego w najbliższej okolicy
Wypożyczalnia sprzętu wodnego w najbliższej okolicy
Wypożyczalnia rowerów w najbliższej okolicy
Drink bar w najbliższej okolicy

Piwniczna-Zdrój — Aktywny wypoczynek w okolicy

Rafting w najbliższej okolicy
Spływy kajakowe w najbliższej okolicy
Wypoczynek w siodle w najbliższej okolicy
Narciarstwo w najbliższej okolicy
Narciarstwo biegowe w najbliższej okolicy
Snowboard w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 35 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 2-osobowy z łazienką, TVod 35 zł za osobę
Pokój 3-osobowy z łazienką, TVod 35 zł za osobę
Pokój 4-osobowy z łazienką, TVod 35 zł za osobę
Apartament 3-osobowy z łazienką, TVod 45 zł za osobę
Apartament 4-osobowy z łazienką, TVod 45 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka