Walentynki Wisła

znaleziono 1 ofertę dodatkowąofertę (0 w Wiśle oraz 1 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Wisła to malowniczo położona miejscowość w Beskidzie Śląskim, która najwięcej popularności zyskała za sprawą skoków narciarskich i Adama Małysza. Choć miasto dysponuje nowoczesnym kompleksem skoczni, powinni je odwiedzić nie tylko fani długich lotów. Walentynki w Wiśle to nieszablonowy pomysł na spędzenie miłych chwil z ukochaną osobą.

Romantyczne Walentynki – Wisła w zimowej odsłonie


Święto Zakochanych w górach to niemal gwarancja przepięknej zimowej scenerii. Białe gwiazdki śniegu, które spadają z nieba, wpływają na niezwykły klimat kameralnej miejscowości. Aby tego doświadczyć, nie trzeba jechać do zatłoczonego Zakopanego czy Bukowiny Tatrzańskiej. Okazuje się, romantyczne Walentynki w Wiśle są równie dobrym pomysłem, jak kibicowanie polskim skoczkom na trybunach. Niewielkie miasto przyciąga starą architekturą drewnianą, która wraz z zadbanymi parkami gwarantuje wyjątkowo ciekawy i przyjemny spacer przed nastrojową kolacją we dwoje. Warto również przy okazji odwiedzić Muzeum Beskidzkie im. A. Podżorskiego przybliżające tradycję górali. Na jego tyłach znajduje się skansen, w którym można wykonać piękne, pamiątkowe fotografie.

Niezapomniane Walentynki w Wiśle


Pomimo niedużej powierzchni, na terenie miasta znajduje się wiele obiektów, w których można spędzić miłe chwile w Walentynki. Wisła to zarówno możliwość odpoczynku w kwaterach na stoku, co z pewnością ucieszy zapalonych narciarzy, jak i w nowoczesnych apartamentach. Do dyspozycji gości oddano też obite drewnem chaty oraz przestronne wille, doskonałe na dłuższy wyjazd w góry. Warto również pomyśleć o domku z kominkiem, przy którym wraz z drugą połówką można się ogrzać i wypić lampkę wina. Na czas Walentynek Wisła oferuje romantyczne wieczory w restauracji lub w kameralnym lokalu, a dla spragnionych tańca i zabawy organizowane są specjalne bale. Równie atrakcyjne mogą być chwile spędzone pod gołym niebem. Beskid Śląski, zwłaszcza w zimowym wydaniu, z powodzeniem konkuruje urodą z każdą, nawet najpiękniej przystrojoną salą.