Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Szuruburu, Szur 1
od 50 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Domek letniskowy:Szuruburu
Adres:Szur 1
Obiekt czynny:przez cały rok
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Szuruburu
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Domek "Szuruburu" mieści się na wsi Szur położonej 2 km od Krasnobrodu. To magiczne miejsce odcięte jest od świata i "cywilizacji". Taka nieodkryta perełka na mapie Polski. Można się tu dostać tylko drogami gruntowymi, a dookoła widać tylko las. Gwarantuje to spokój i ciszę. I najważniejsze to przyroda, którą tutaj można spotkać na każdym kroku.

Do Państwa dyspozycji jest odnowiony i w pełni wyposażony wiejski domek o powierzchni użytkowej 60 m2. Największym pomieszczeniem jest salon z kominkiem. Jest to doskonałe miejsce do spędzania romantycznych i odprężających wieczorów. Znajdą tu Państwo zestaw HiFi wraz z kilkunastoma płytami z m. in. muzyką klasyczną, jazzem, starym dobrym rockiem oraz wieloma innymi utworami dobranymi specjalnie dla Państwa. Oprócz tego przygotowaliśmy dla Państwa kolekcję interesujących książek na długie jesienne wieczory. Drugi pokój mogą Państwo zaadoptować do własnych potrzeb. Nadaje się on doskonale na gabinet do pracy twórczej lub dodatkową sypialnię.

W kuchni oprócz kuchenki gazowej i mikrofalowej, lodówki, niezbędnych naczyń, sztućców oraz garnków znajduje się tu też najstarsze ze znanych współcześnie mediów- radio. Pozostałe formy komunikacji ze światem są tu praktycznie niedostępne. Internet omija to miejsce szerokim łukiem a i o zasięg GSM trzeba będzie trzeba się nieco postarać. W zamian za to oferujemy Państwu nieograniczony dostęp do cudów natury i pełen przegląd zachowań przyrody. W łazience znajdą Państwo prysznic pralkę i czyste ręczniki.

Szuruburu — Udogodnienia i wyposażenie

Parking
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
Pralnia
Grill / miejsce na ognisko
Ogród
Sala z kominkiem
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 50 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
6 x
Domek 6-osobowy z łazienką, radio300 zł do 320 zł za całość
zestaw Hifi wraz z kolekcją płyt, biblioteczka z ciekawymi pozycjami
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:

Nie akceptujemy zwierząt domowych.