Sylwester Międzyzdroje

znaleziono 5 ofert dodatkowychofert (0 w Międzyzdrojach oraz 5 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Nowy Rok warto rozpocząć w wyjątkowym miejscu, które zapewni wiele pięknych wspomnień. Jedną z doskonałych opcji jest Sylwester w Międzyzdrojach, pełnej atrakcji miejscowości wypoczynkowej na wyspie Wolin. Malownicze otoczenie, nowoczesne kluby, wysokiej klasy lokale gastronomiczne, komfortowe noclegi – to wszystko przekłada się na coraz większe zainteresowanie nadmorskim miastem w tym szczególnym okresie.

Niezapomniany Sylwester: Międzyzdroje nie tylko latem


Chociaż szczyt sezonu turystycznego nad Bałtykiem przypada na miesiące wakacyjne, również zimą polskie kurorty są w pełni przygotowane na przyjęcie gości. Przepiękna sceneria spienionych fal uderzających o oszronione plaże to nie wszystko, co nadmorskie miasta mają do zaoferowania. Po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej odpowiedniego hasła, np. „Sylwester Międzyzdroje”, od razu wyświetlają się różnorodne pomysły na spędzenie tej wyjątkowej nocy. W serwisie e-turysta.pl pojawiają się najlepsze propozycje eleganckich bali, kameralnych przyjęć i innych niecodziennych imprez. Osoby, którym zależy na częstym kontakcie z królestwem Neptuna, powinny wybrać jeden z wygodnych apartamentów w pobliżu promenady. Sylwester w Międzyzdrojach jest też okazją do wizyty w przepięknym Wolińskim Parku Narodowym.

Miejski Sylwester w Międzyzdrojach


Noworoczny wyjazd nad Bałtyk nie musi być związany z koniecznością zakupienia wejściówek na parkiet. Zarówno pary, jak i single mogą się zdecydować na całkowicie darmową, a przy tym niezwykle huczną imprezę plenerową w pięknej oprawie. W trakcie Sylwestra Międzyzdroje co roku organizują szampańską zabawę przy samym brzegu morza. Na scenie Amfiteatru, który znajduje się obok słynnej Promenady Gwiazd, odbywają się koncerty przeplatane niespodziankami dla publiczności. W trosce o zwierzęta, zamiast tradycyjnego pokazu fajerwerków, w kurorcie ma miejsce równie zachwycający pokaz laserowy. Łagodny klimat pozwala na wielogodzinne świętowanie pod gołym niebem bez obaw o przemarznięcie na siarczystym mrozie.