Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Promień. Tanie noclegi dla grup zorganizowanych, Kraków, ul. Tadeusza Motarskiego 8
od 35 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Pokoje gościnne:Promień. Tanie noclegi dla grup zorganizowanych
Adres:Kraków, ul. Tadeusza Motarskiego 8
Ilość miejsc:42 miejsca noclegowe, 11 pokoi
Obiekt czynny:przez cały rok
Aktywny wypoczynek:Nurkowanie, Wypoczynek w siodle, Narciarstwo, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe, Wspinaczka
Promień. Tanie noclegi dla grup zorganizowanych
 • PL
 • EN
 • DE
 • RU
Noclegi Kraków Łagiewniki przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, i Sanktuarium św.Jana Pawła II. Dom dla pielgrzymów i turystów, noclegi z pełnym wyżywieniem dla grup i wycieczek,(restauracja przy budynku) Pokoje „Promień”, kwatery na weekend i urlop, Centrum Krakowa - tylko 25 min. tramwajem. Kraków i okolice znakomity dojazd samochodem.

Co dowiesz się na tej stronie ? Spis treści.

1.Noclegi dla wycieczek i pielgrzymek w Krakowie Łagiewnikach – informacje.

- Noclegi dla pielgrzymek parafialnych, dorosłych, turystyka pielgrzymkowa.

- Noclegi dla pielgrzymek seniorów, osób niepełnosprawnych

- Noclegi dla chórów kościelnych

- Noclegi dla pielgrzymów i turystów indywidualnych

- Noclegi dla studentów zaocznych - niestacjonarnych w Krakowie

2.Wycieczki szkolne – co ciekawego u nas i w okolicy.

- Noclegi dla wycieczek szkolnych

- Noclegi dla szkół katolickich

- Noclegi dla grup oazowych

3.Oferta na weekend, urlop, wczasy, na każdą wolną chwilę w Krakowie i okolicy Krakowa.

4.Dlaczego warto wybrać nocleg poza Centrum Krakowa? – zalety naszej lokalizacji.

5.Nasza oferta noclegowa.

Co wyróżnia nas na tle innych ofert ?

6.Kraków Łagiewniki – odległości, częste pytania organizatorów.

7.Jak dojechać do Sanktuarium w Łagiewnikach i do nas ? – praktyczne wskazówki.

- Dojazd autokarem i samochodem osobowym

- Dojazd tramwajem (nr 8,19,79,22)

8.Dane kontaktowe

1.Noclegi dla wycieczek i pielgrzymek w Krakowie Łagiewnikach – informacje.

- Noclegi dla pielgrzymek parafialnych, dorosłych, turystyka pielgrzymkowa.

Wybierz nocleg dla wycieczki lub pielgrzymki w najsławniejszej dzielnicy Krakowa - Łagiewnikach. Niech sławne krakowskie Łagiewniki staną się na chwilę Waszym domem. Pokaż wszystkim najważniejszy ośrodek kultu Miłosierdzia Bożego a przy okazji posmakujcie dobrodziejstw, które Kraków ma dla turystów, tych młodych ,starszych i najstarszych. Zamieszkaj tutaj i poczuj bliskość Miłosierdzia, a zobaczysz jak wiele spraw się zmieni na lepsze. Lubicie zwiedzać - zwiedzajcie, lubicie się bawić - bawcie się, ale daj poczuć swojej grupie także coś nowego - spokój i wytchnienie w "sercu" Miłosierdzia. Zaplanuj dla wycieczki czas kiedy oprócz wszystkich atrakcji Krakowa będzie mogła w naszej okolicy wyjść na wieżę widokową (lub wyjechać ),zwiedzić Kaplicę z relikwiami św. siostry Faustyny, cudowny obraz Pana Jezusa Miłosiernego oraz nową Bazylikę Bożego Miłosierdzia . Można wybrać się na spacer (ok.20 min.) w zieleni i spokoju do relikwii krwi w Sanktuarium tak cenionego św. Jana Pawła II. Przepiękna dolna kaplica i górny Kościół są pięknie wykończone a tłumy pielgrzymów modlą się przy relikwiach i płycie z grobu św. Jana Pawła II przywiezionej z Watykanu.

- Noclegi dla pielgrzymek seniorów, osób niepełnosprawnych.

Pielgrzymka osób starszych lub niepełnosprawnych może dostać pokoje na parterze ( wjazd dla wózków inwalidzkich, oraz odpowiednio dostosowana łazienka) spokojnie podejść do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia , relikwii św. Siostry Faustyny i cudownego obrazu Pana Jezusa Miłosiernego. Na wieżę widokową mogą wjechać windą i cieszyć się pięknym widokiem na cały Kraków. Do Sanktuarium św. Jana Pawła II jest blisko (15 min. spacerem)

- Noclegi dla chórów kościelnych

Chór kościelny ,który u nas zamieszka ma możliwość podejść pieszo na poranną mszę św. o 6.30 rano, w Kaplicy Klasztornej , transmitowaną przez TV, w której śpiewają podczas mszy św. Jest to niewątpliwie duży atut naszego miejsca. Następnie chóry często spotykają się na pysznej kawie i ciastku w kawiarni obok Kaplicy. Zwiedzają sobie okolice Sanktuarium, umawiają się na prelekcje prowadzone przez siostry. Łącząc występ ze zwiedzaniem Krakowa na pewno korzystne będzie późniejsze rozpoczęcie pracy kierowcy i uzyskanie więcej czasu na zwiedzanie.

- Noclegi dla pielgrzymów i turystów indywidualnych

Wybór pokoju z własną łazienką pozwoli Ci cieszyć się swobodą a bliska atrakcyjna okolica sprawi, że weekend lub wakacje staną się niezapomnianym duchowym przeżyciem, przyjemnym i dobrym spędzeniem wolnego czasu z atrakcjami których w Krakowie naprawdę nie brakuje. Kraków zaspokoi naprawdę wyszukane gusty.

- Noclegi dla studentów zaocznych - niestacjonarnych

Oferujemy noclegi blisko krakowskich uczelni z wygodnym dojazdem tramwajem i całodobowym bezpłatnym parkingiem. Promocyjne ceny, darmowe WiFi.

2.Wycieczki szkolne – co ciekawego u nas i w okolicy ?

Noclegi dla wycieczek szkolnych.

Świetne miejsce na nocleg dla wycieczek pod wieloma względami. Sława krakowskich Łagiewnik dotarła już chyba wszędzie. Nowoczesny charakter nowej Bazyliki podoba się zwłaszcza ludziom młodym. Wejście na wieżę widokową i panorama na cały Kraków zachwyca każdego turystę młodego i starszego. Warto pokazać młodym również stare zabudowania klasztorne z Kaplicą i sławnym cudownym obrazem Pana Jezusa Miłosiernego. Warto zarezerwować wcześniej prelekcje prowadzone przez siostry ze Zgromadzenia aby ciekawie przybliżyć młodym historię s. Faustyny.
W ostatnim czasie powstało Sanktuarium św. Jana Pawła II z relikwią krwi i płytą z grobu z Watykanu. Szkoły często wprowadzają zwiedzanie jej do swojego programu zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach beatyfikacji wielkiego papieża Polaka.
Wycieczki do Krakowa dla szkół to jednak przede wszystkim rozrywka i zwiedzanie, od nas można wszędzie łatwo dojechać, a gdy skończy się czas kierowcy możesz wrócić tramwajem (ok.25 min.)do naszego obiektu.

- Noclegi dla szkół katolickich

Najlepsze miejsce w Krakowie na nocleg dla szkół katolickich, ze względu na bliskość Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Kaplicy Klasztornej Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, cudownego obrazu Pana Jezusa Miłosiernego oraz relikwii św. Siostry Faustyny - można umówić się na prelekcje, prowadzone przez siostry na temat życia i świętości św. Siostry Faustyny, wszelkie informacje na stronie internetowej Sanktuarium. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest niedaleka odległość od Centrum św. Jana Pawła II „Nie lękajcie się”. Młodzież może skorzystać z wieży widokowej z panoramą na cały Kraków a wieczorem urządzić spotkanie w salce.

3.Oferta noclegów na weekend, urlop, wczasy, na każdą wolną chwilę w Krakowie i okolicy Krakowa.

Spędź najprzyjemniej wolny czas w najsławniejszej dzielnicy Krakowa Łagiewnikach. Zanurz się w oceanie atrakcji Krakowa i okolic. Skocz na głęboką wodę i zwiedzaj, baw się i odpoczywaj. Magiczny Kraków czeka na Ciebie. Spędzaj aktywnie czas wolny w krakowskich Łagiewnikach, pełnych zieleni, w niedalekiej odległości (ok.25 min. tramwajem) od centrum Krakowa, Rynku Głównego i Wawelu. Wiadomo, że Kraków to nie tylko Rynek i Stare Miasto przepiękne zresztą i niezwykłe, ale Kraków to również bajecznie bogate w atrakcje okolice - dla każdego : dla rodzin z dziećmi małymi i dużymi, dla seniorów, dla niezwykle aktywnych i poszukujących adrenaliny, dla spokojnych, dla zakochanych. Wszyscy mogą znaleźć tutaj coś ciekawego dla siebie co pozwoli wspaniale przeżyć nieraz długo oczekiwany i wytęskniony urlop.

Tutaj znajdziesz informacje, co ciekawego robić w Krakowie.

Podpowiem, i chętnie przekażę sprawdzone informacje pomocne przy wyborze możliwości spędzenia wolnego czasu.

Rodziny z dziećmi.

Dla rodzin z dziećmi polecam : park wodny, rejsy statkiem i tramwajem wodnym, naprawdę ciekawe i nowoczesne muzeum w podziemiach Rynku Głównego, Ogród Doświadczeń (ekstra! dla wszystkich), CH Plaza i „Fantasy Park” na brzydką pogodę, bowling, Kino 3D i 4 Żywioły (CH Bonarka ), ścianki wspinaczkowe (KS Korona), korty tenisowe, parki linowe (dodatkowo mini golf ) i Kryspinów(zalew z piaszczystą plażą i atrakcjami wodnymi – kajaki, łódki i rowerki wodne), Ogród Botaniczny , ZOO, kopce: Kościuszki (najbliższy i najfajniejszy - wraz z muzeum figur woskowych), Piłsudskiego, Wandy i Krakusa, stadnina koni w Swoszowicach z krytą ujeżdżalnią, spływ kajakowy Kolna(rowerki wodne i kajaki), , Park Edukacji Globalnej(osady z różnych części świata), park Jordana( rowerki wodne, place zabaw i rowerki czterokołowe) , gokarty, Muzeum Inżynierii Miejskiej( świetna sala z doświadczeniami).

Dla aktywnych:

Obok naszego domu na terenach dawnych „białych mórz” i w dolince rzeki Wilga można uprawiać jogging, spacery, norndic walking, jeździć na rolkach, na rowerze, wbiegać co rano na wieżę widokową i wypatrzeć stamtąd co jeszcze można nadzwyczajnego robić w Krakowie , a tu naprawdę można dostać odpowiednią dawkę adrenaliny… Możesz zacząć od : ścianek wspinaczkowych, parków linowych (dodatkowo mini golf ) spływ kajakowy Kolna (rowerki wodne, kajaki i mrożące krew w żyłach od samego patrzenia spływy na pontonach), korty tenisowe, można obejść wszystkie kopce: Kościuszki , Piłsudskiego, Wandy i Krakusa, w upalną pogodę można odpoczywać nad zalewem Kryspinów (z piaszczystą plażą i atrakcjami wodnymi – kajaki ,łódki i rowerki wodne), niedaleko nas (12 min. samochodem) jest stadnina koni w Swoszowicach z krytą ujeżdżalnią, gokarty, kręgielnie, bowling, itp.

4.Dlaczego warto wybrać nocleg poza Centrum Krakowa? – zalety naszej lokalizacji.

Wybierając nocleg poza ścisłym Centrum Krakowa zyskujesz : niższe ceny, dobry dojazd do wszystkich atrakcji Krakowa i okolicy, nie stoisz w korkach i masz u nas możliwość bezpłatnego parkingu przez cały okres pobytu.

5.Nasza oferta noclegowa:

-oferujemy pokoje 2,3,4,osobowe z łazienkami oraz w układzie "studio". Każda łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, umywalkę, WC.

-dostępny również pokój rodzinny 5,6 osobowy z łazienką,

-do dyspozycji gości są aneksy kuchenne: lodówka, kuchenka gazowa itp.

-dodatkowo w pokojach są czajniki elektryczne i szklanki.

-na ogrodzonym terenie naszego domu jest bezpłatny całodobowy parking dla samochodów osobowych .

- do dyspozycji gości bezprzewodowy Internet WiFi.

- W cenę noclegu nie są wliczone :

Ręcznik (wypożyczenie - 4 zł). Ręczniki dodajemy na życzenie gościa. Jeśli gość nie zgłosi, że potrzebuje ręcznik to nie ponosi dodatkowej opłaty.

Wyżywienie.

Wyżywienie dla grup zorganizowanych.

Jeśli jesteś organizatorem grupy to możesz zamówić śniadanie, obiad lub obiadokolację w restauracji przy naszym Domu. Restauracja nosi nazwę " Dom św.Siostry Faustyny". Jest to restauracja położona bezpośrednio przy naszym domu "Pokoje Promień ". W tej restauracji można zamówić pełne wyżywienie ( śniadanie,obiad i kolację) dla grupy zorganizowanej mieszkającej w naszym obiekcie.
Telefon do biura restauracji w sprawie rezerwacji posiłków :
tel.: 12 351 88 54
tel.:730 955 431
e-mail: rezerwacja@siostryfaustyny.pl
Ceny posiłków dla grup:
- śniadanie 15 zł,
- obiadokolacja 20-25 zł .

Jeśli masz grupę turystyczną lub szkolną możesz zamówić tańsze lub droższe obiady w centrum Krakowa w zależności od potrzeb. W najbliższej odległości znajdują się jeszcze restauracje w centrach handlowych CH Zakopianka przy ul.Zakopiańskiej 62 (czynne 9.00-21.00), CH Bonarka ul.Kamieńskiego 11 (czynne od 10.00-21.00) Obydwa miejsca znajdują się w odległości ok.5-7 min. autokarem. Przy hipermarketach są zazwyczaj duże parkingi i jest łatwiej zaparkować ale i tak trzeba sprawdzić na mapy google(usługa Street Wiew) od której strony jest wejście i gdzie najlepiej zaparkować .
Możesz poinformować grupę organizując wyjazd, że przebywając u nas w pokojach mają do dyspozycji czajniki i szklanki i nie muszą tego wozić ze sobą , mogą najwyżej zabrać sobie swoją ulubioną kawę i cieszyć się jej smakiem w gronie znajomych odpoczywając w swoim pokoju.
Wyżywienie dla gości indywidualnych.
Na terenie obiektu.
Jeśli przyjeżdżasz do nas indywidualnie z rodziną, znajomymi z ukochaną osobą to masz do dyspozycji aneks kuchenny ogólnodostępny z podstawowym wyposażeniem co pozwoli Ci odgrzać pyszne domowe, zdrowe jedzenie,. Jeśli chcesz to ugotujesz, usmażysz na kuchence lub odgrzejesz w mikrofali wszystko co potrzebujesz. W pokoju masz do dyspozycji szklanki i czajniki więc możesz w spokoju zaparzyć ulubioną kawę lub herbatę i spokojnie sobie odpoczywać.

Sklepy spożywcze w pobliżu.

Najbliższe 2 duże sklepy spożywcze znajdują się w odległości ok. 400 m.
Pierwszy położony jest naprzeciwko Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Domu Duszpasterskiego (Hotelu) przy ul.Siostry Faustyny a dokładnie ul.Sucha 1a - "Lewiatan" czynny od 7.00 - 19.00 przez 7 dni w tygodniu. Pieszo od nas to około 4-7 min. idąc w stronę nowej Bazyliki. Sklep znajduje się dokładnie naprzeciw wejścia do starego sanktuarium w którym znajduje się cudowny obraz Pana Jezusa Miłosiernego.
Drugi sklep to nowa " Biedronka" przy ul. Połomskiego 14 czynna od 7.00-21.00 . Sklep ten znajduje się również w odległości ok. 400 m. tylko że idąc pieszo należy iść w przeciwną stronę niż wieża widokowa sanktuarium. Wychodząc z bramy naszego Domu należy skręcić w lewo . Idąc ul. Motarskiego ( 4 budynki) dochodzisz do ul. Siostry Faustyny, skręcasz w prawo. Idąc leciutko w dół napotykasz na rozwidlenie i wyspę na środku, skręcasz tutaj w lewo tym razem, idziesz lekko pod górkę " za 2 domy " skręcasz w prawo i w oddali widzisz sklep " Biedronka" . Łatwizna :)

Co wyróżnia nas na tle innych ofert ?

Przystępna cena, niezwykła okolica (słynne Łagiewniki), dobre drogi dojazdowe do nas i do atrakcji położonych również poza ścisłym Centrum Krakowa.

Takiej oferty nie ma nikt (w tak rozsądnej cenie), nikt nie zaproponuje Ci abyś mieszkał w "Światowym Centrum Kultu Miłosierdzia Bożego". To jest jedyne takie miejsce na świecie - Krakowskie Łagiewniki. Sprawdź sam i poczuj na sobie "dotyk" miłosierdzia.

Tereny wokół Bazyliki Miłosierdzia i Centrum JP II dadzą Wam wytchnienie. Dolinka rzeki Wilgi pozwoli Wam nawet odpocząć od zgiełku miasta, jeżeli tylko tego zapragniecie. To jest nasz ogromny plus ,blisko Kraków, blisko natura, blisko atrakcje i odpoczynek. Skorzystaj z tego.

Nie przepłacaj za hotele ,nie ryzykuj z hostelami zamów pokój z własną łazienką i ciesz się swobodą.

Mam nadzieję, że wybierzesz nasz dom, nasze pokoje, że zorganizujesz udaną wycieczkę i pielgrzymkę mieszkając w tej niezwykłej okolicy.

Najlepszym naszym osiągnięciem jest to, że organizatorzy wciąż do nas powracają i możemy pochwalić się wieloletnią współpracą z nimi.

6.Kraków Łagiewniki – odległości, częste pytania organizatorów :

- odległość od naszego domu do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia (4 min. pieszo) – 300 m.

- dojazd do Centrum Krakowa i Rynku Głównego tramwajem (25 min.) – 2 km.

- Centrum i Sanktuarium św.Jana Pawła II "Nie Lękajcie się"(15 min. pieszo) 700 m.

- hipermarkety i kina 3D(5 min. samochodem) – 800 m.

- dobra baza wypadowa do okolic Krakowa: Wieliczka, Wadowice 45 km., Oświęcim (Auschwitz Birkenau), Ojców ,Tyniec ,Mogiła itp.

- ścianki wspinaczkowe, baseny, fantastyczne podziemia Starego Rynku (2-3h),muzeum Fabryka Emalia Oskara Schindlera (3h)jako alternatywa na brzydką pogodę – 2,3,4 km.

- teatry, muzea, filharmonia, kościoły , Wawel itp. – 2 km.

- Park Doświadczeń, parki linowe, rejsy statkiem pod Wawelem, lot balonem, Park Wodny – 2,3,4 km

7. Jak dojechać do Sanktuarium w Łagiewnikach i do nas ? – praktyczne wskazówki.

Dojazd autokarem i samochodem osobowym

- dojazd od strony Katowic A4 , Zakopanego E77, Rzeszowa A4, Wieliczki E40: zjazd z autostrady A4 kierując się znakami "Łagiewniki" lub „Sanktuarium Bożego Miłosierdzia” (niebieskie lub czarne litery na białym tle) następnie na 3 światłach w lewo, prosto, potem ostry zakręt w prawo i jesteś przy parkingu Sanktuarium od tyłu monumentalnej Bazyliki Bożego Miłosierdzia.

Wjazd do nas jest przez ten parking (obok budki parkingowego), na budynku pisze Pokoje PROMIEŃ.

- dojazd od strony Warszawy : Alejami, na Rondzie Grunwaldzkim prosto, potem w prawo w ul. ks. Tisznera i kierując się znakami "Sanktuarium Bożego Miłosierdzia"(niebieskie litery na białym tle) docierasz do parkingu autokarowego od tyłu Sanktuarium, my jesteśmy przy tym parkingu z napisem Pokoje PROMIEŃ.

Dojazd tramwajem (nr 8,19):

- dojazd z Dworca Głównego .Po dojechaniu do dworca PKP, PKS podejdź ( podziemie dworca) do przystanku o nazwie „Dworzec Główny” wsiądź do tramwaju nr. 19 w kierunku „Borek Fałęcki ” - 15 przystanków. Uwaga to ważne ! nie wysiadaj na przystanku „Łagiewniki” bo to za wcześnie. Wysiądź na przystanku o nazwie "Sanktuarium Bożego Miłosierdzia", z tramwaju podejdź (przez przejście podziemne) pieszo (ok.10-12 min.) kierując się ul. Siostry Faustyny, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

Aby trafić do nas musisz iść dalej tą ulicą mijając nową Bazylikę , pierwsza przecznica w prawo to ul. Motarskiego .Uliczka jest krótka i żwirowa, można nią dojść do parkingu Sanktuarium , 4 dom po prawej stronie z czerwonym dachem jest nasz z napisem Pokoje PROMIEŃ. Na skróty można do nas dojść od tyłu nowej Bazyliki idąc drogą z kostki, wzdłuż czerwonego muru w kierunku parkingu autokarowego Sanktuarium.

- dojazd z Rynku Głównego .Wsiądź do tramwaju nr. 8 z przystanku "Plac Wszystkich Świętych"- bezpośrednio przy Rynku kierunek „Borek Fałęcki” następnie wszystkie wskazówki jak powyżej.

8. Dane kontaktowe:

Noclegi, Kraków Łagiewniki przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Pokoje gościnne "Promień"- dom dla pielgrzymów.

Aldona i Grzegorz Majda

Ul. Motarskiego 8

30-605 Kraków

Uwaga ! (wjazd do nas przez parking Sanktuarium Miłosierdzia Bożego)

tel.12 2669800

mail: promien@pokoje.turystyka.pl

www.pokoje.turystyka.pl

Dołącz do nas na www.facebook.com/noclegi2

Wspieraj dobre, polskie, rodzinne firmy z tradycjami

i oszczędzaj.

Kraków jest położony w południowej Polsce, w środkowo-północnej części województwa małopolskiego. Miasto leży nad Wisłą i na jego terenie znajdują się ujścia dopływów rzeki Wisły: Białucha (dolny bieg Prądnika), Rudawy, Dłubni, Drwiny Długiej i Wilgi. Kraków znajduje się w miejscu zbiegu kilku krain geograficznych: Bramy Krakowskiej, Kotliny Oświęcimskiej, Kotliny Sandomierskiej, Pogórza Zachodniobeskidzkiego, Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Położenie Krakowa sprawia, że jest on bazą dla wycieczek w polskie góry, czy wypadów do malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Krakowie:

Dzielnica: noclegi w dzielnicy Łagiewniki

Ulica: noclegi ul. Tadeusza Motarskiego

Promień. Tanie noclegi dla grup zorganizowanych — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
Prasowalnia
Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Ogród

Rozrywka w okolicy — Kraków

Basen kryty w odległości ok. 1 km
Basen otwarty w odległości ok. 4 km
Aquapark w odległości ok. 5 km
Sauna w odległości ok. 5 km
Jacuzzi w odległości ok. 1 km
Solarium w odległości ok. 2 km
Gabinet masażu w odległości ok. 1 km
Gabinet kosmetyczny w odległości ok. 1 km
Fitness w odległości ok. 1 km
Siłownia w odległości ok. 1 km
Kort tenisowy w odległości ok. 1 km
Squash w odległości ok. 1 km
Boisko do koszykówki/piłki nożnej w odległości ok. 2 km
Sala sportowa w odległości ok. 2 km
Park linowy w odległości ok. 3 km
Lodowisko w odległości ok. 4 km
Sztuczny stok narciarski w odległości ok. 10 km
Drink bar w odległości ok. 1 km
Bilard w odległości ok. 1 km
Kręgielnia w odległości ok. 1 km

Aktywny wypoczynek w okolicy — Kraków

Nurkowanie w odległości ok. 3 km
Wypoczynek w siodle w odległości ok. 4 km
Narciarstwo w odległości ok. 20 km
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
Wspinaczka w odległości ok. 5 km
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem

Oferty dodatkowe oraz imprezy specjalne

Kraków Sukiennice, Rynek Główny, Stare Miasto, od nas na Rynek tylko 25 min

Noclegi na weekend

Kraków, ul. Tadeusza Motarskiego 8 (Pokoje gościnne)
Oferta stała
35 - 45/os.

Tanie noclegi Kraków na weekend Kwatery i pokoje na każdy wolny dzień, do Centrum Krakowa tylko 25 min. tramwajem. Kraków i okolice znakomity dojazd samochodem i dostęp do wszystkich atrakcji i rozrywek Krakowa. Zamów pokój z własną łazienką i czuj się swobodnie w ten cudowny czas odpoczynku i relaksu. Spędź najfajniejszy weekend w najsławniejszej dzielnicy Krakowa Łagiewnikach. Zanurz się w oceanie atrakcji Krakowa i okolic. Skocz na głęboką wodę i zwiedzaj, baw się i odpoczywaj. Magiczny Kraków czeka na Ciebie. Spędzaj aktywnie czas wolny w krakowskich Łagiewnikach, pełnych zieleni, w niedalekiej odległości (ok.25 min. tramwajem) od centrum Krakowa, Rynku Głównego i Wawelu. Wiadomo, że Kraków to nie tylko Rynek i Stare Miasto przepiękne zresztą i niezwykłe, ale Kraków to również bajecznie bogate w atrakcje okolice - dla każdego : dla rodzin z dziećmi małymi i dużymi, dla seniorów, dla niezwykle aktywnych i poszukujących adrenaliny, dla spokojnych, dla zakochanych. Wszyscy mogą znaleźć tutaj coś ciekawego dla siebie co pozwoli wspaniale przeżyć nieraz długo oczekiwany i wytęskniony urlop. 1.Tutaj znajdziesz informacje, co ciekawego robić w Krakowie. Podpowiem, i chętnie przekażę sprawdzone informacje pomocne przy wyborze możliwości spędzenia wolnego czasu. Rodziny z dziećmi. Dla rodzin z dziećmi polecam : park wodny, lot balonem obok Wawelu (nawet z najmniejszymi dziećmi, jest ochronna siatka więc nikt nie wypadnie) wrażenia gwarantowane, rejsy statkiem i tramwajem wodnym, naprawdę ciekawe i nowoczesne muzeum w podziemiach Rynku Głównego, Ogród Doświadczeń (ekstra! dla wszystkich), CH Plaza i „Fantasy Park” na brzydką pogodę, bowling, Kino 3D i 4 Żywioły (CH Bonarka ), ścianki wspinaczkowe (KS Korona), korty tenisowe, parki linowe (dodatkowo mini golf ) i Kryspinów(zalew z piaszczystą plażą i atrakcjami wodnymi – kajaki, łódki i rowerki wodne), Ogród Botaniczny , ZOO, kopce: Kościuszki (najbliższy i najfajniejszy - wraz z muzeum figur woskowych), Piłsudzkiego, Wandy i Krakusa, stadnina koni w Swoszowicach z krytą ujeżdżalnią, spływ kajakowy Kolna(rowerki wodne i kajaki), kraina zabaw dziecięcych Anikino, Park Edukacji Globalnej(osady z różnych części świata), park Jordana( rowerki wodne, place zabaw i rowerki czterokołowe) , gokarty, Muzeum Inżynierii Miejskiej( świetna sala z doświadczeniami), karmienie gołębi na rynku i łabędzi pod Wawelem to też niezwykła krakowska atrakcja dla najmłodszych turystów (nie zapomnijcie o tym) Dla aktywnych: Obok naszego domu na terenach dawnych „białych mórz” i w dolince rzeki Wilga można uprawiać jogging, spacery, norndic walking, jeździć na rolkach, na rowerze, wbiegać co rano na wieżę widokową i wypatrzeć stamtąd co jeszcze można nadzwyczajnego robić w Krakowie , a tu naprawdę można dostać odpowiednią dawkę adrenaliny… Możesz zacząć od : ścianek wspinaczkowych, parków linowych (dodatkowo mini golf ) spływ kajakowy Kolna (rowerki wodne, kajaki i mrożące krew w żyłach od samego patrzenia spływy na pontonach), korty tenisowe, można obejść wszystkie kopce: Kościuszki , Piłsudzkiego, Wandy i Krakusa, w upalną pogodę można odpoczywać nad zalewem Kryspinów (z piaszczystą plażą i atrakcjami wodnymi – kajaki ,łódki i rowerki wodne), niedaleko nas (12 min. samochodem) jest stadnina koni w Swoszowicach z krytą ujeżdżalnią, gokarty, kręgielnie, bowling, itp. Seniorzy, osoby niepełnosprawne. Osoby starsze lub niepełnosprawne mogą dostać pokoje na parterze ( wjazd dla wózków inwalidzkich, oraz odpowiednio dostosowana łazienka) spokojnie podejść do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia , relikwii św. Siostry Faustyny i cudownego obrazu Pana Jezusa Miłosiernego. Na wieżę widokową mogą wjechać windą i cieszyć się pięknym widokiem na cały Kraków. Do Centrum bł. Jana Pawła II radziłabym dojechać wygodnie samochodem. W niedalekiej odległości ( 15 min. samochodem) znajduje się sławne Uzdrowisko Swoszowice z bogatą ofertą zabiegów. Sprawdź ofertę, zabierz dziadków, podreperuj zdrowie swoje lub swoich bliskich. 2.Wycieczki całodzienne – co ciekawego w okolicy Krakowa? Wycieczki – Jura Krakowsko Częstochowska zaprasza, Ojców, Tyniec, Skałki Twardowskiego, wszystkie kopce do zdobycia, Puszcza Niepołomicka, zamek w Niepołomicach i okoliczne ruiny zamków, fantastyczna kopalnia soli w Wieliczce, Kalwaria Zebrzydowska, Mogiła w Nowej Hucie i muzeum PRL-u, Oświęcim, Pustynia Błędowska, Ogrodzieniec, itd. 3.Dlaczego warto wybrać nocleg poza Centrum Krakowa? – zalety naszej lokalizacji. Wybierając nocleg poza ścisłym Centrum Krakowa zyskujesz : niższe ceny, atrakcyjną , pełną zieleni okolicę, dobry dojazd do wszystkich atrakcji Krakowa i okolicy, nie stoisz w korkach i masz u nas możliwość bezpłatnego parkingu przez cały okres pobytu. 4.Nasza oferta noclegowa: -oferujemy pokoje 2,3,4, osobowe z łazienkami oraz w układzie "studio"( 2 pokoje z 1 łazienką). Każda łazienka wyposażona jest w prysznic, umywalkę, WC. -do dyspozycji gości są aneksy kuchenne: lodówka, kuchenka gazowa itp. -dodatkowo w pokojach są czajniki elektryczne i szklanki. -obiady polecamy w 2 pobliskich restauracjach. -na ogrodzonym terenie naszego domu jest bezpłatny parking dla samochodów osobowych . -do dyspozycji gości bezprzewodowy Internet WiFi. Co wyróżnia nas na tle innych ofert ? Przystępna cena, niezwykła okolica (słynne Łagiewniki), dobre drogi dojazdowe do nas i do atrakcji położonych również poza ścisłym Centrum Krakowa. Takiej oferty nie ma nikt (w tak rozsądnej cenie), nikt nie zaproponuje Ci abyś mieszkał w "Światowym Centrum Kultu Miłosierdzia Bożego". To jest jedyne takie miejsce na świecie - Krakowskie Łagiewniki. Sprawdź sam. Tereny wokół Bazyliki Miłosierdzia i Centrum JP II dadzą Wam wytchnienie. Dolinka rzeki Wilgi pozwoli Wam nawet odpocząć od zgiełku miasta, jeżeli tylko tego zapragniecie. To jest nasz ogromny plus ,blisko Kraków, blisko natura, blisko atrakcje i odpoczynek. Skorzystaj z tego. Jest kryzys - oszczędzaj, nie przepłacaj za hotele , nie ryzykuj z hostelami zamów pokój z własną łazienką i ciesz się swobodą. 5.Kraków Łagiewniki – odległości, częste pytania. - dojazd do Centrum i Rynku Głównego tramwajem (25 min.) – 2 km . - hipermarkety i kina 3D (5 min. samochodem) – 800 m. - sklep spożywczy czynny codziennie do godz.19.00 - 400 m - ścianki wspinaczkowe i baseny jako alternatywa na brzydką pogodę – 2,3,4 km . - dobra baza wypadowa do okolic Krakowa: Wieliczka, Wadowice 45 km ., Oświęcim, Ojców itp. - teatry, muzea, filharmonia, kościoły , Wawel itp. – 2 km . - stadnina w Swoszowicach (12 min. samochodem) - park doświadczeń, parki linowe, rejsy statkiem pod Wawelem, lot balonem, Park Wodny – 2,3,4 km - odległość od naszego domu do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia (3 min. pieszo) – 300 m. - Centrum Jana Pawła II "Nie Lękajcie się"(10 min. pieszo) - 700 m. 6. Jak do nas dojechać ? – praktyczne wskazówki. Dojazd samochodem. - dojazd od strony Katowic A4 , Zakopanego E77, Rzeszowa A4,Wieliczki E40: zjazd z autostrady A4 kierując się znakami "Łagiewniki" lub „Sanktuarium Bożego Miłosierdzia” (niebieskie litery na białym tle) następnie na 3 światłach w lewo, prosto, potem ostry zakręt w prawo i jesteś przy parkingu Sanktuarium od tyłu monumentalnej Bazyliki Bożego Miłosierdzia. Wjazd do nas jest przez ten parking (obok budki parkingowego), na budynku pisze Pokoje PROMIEŃ. - dojazd od strony Warszawy : Alejami, na Rondzie Grunwaldzkim prosto, potem w prawo w ul. ks. Tisznera i kierując się znakami "Sanktuarium Bożego Miłosierdzia"(niebieskie litery na białym tle) docierasz do parkingu autokarowego od tyłu Sanktuarium, my jesteśmy przy tym parkingu z napisem Pokoje PROMIEŃ. Dojazd tramwajem (nr 8,10) : - dojazd z Dworca Głównego PKP, PKS .Po wyjściu z dworca PKP, PKS podejdź (przez przejście podziemne) do przystanku o nazwie „Dworzec Główny” wsiądź do tramwaju nr. 10 w kierunku „Borek Fałęcki ” - 15 przystanków. Uwaga to ważne ! nie wysiadaj na przystanku „Łagiewniki” bo to za wcześnie. Wysiądź na przystanku o nazwie "Sanktuarium Bożego Miłosierdzia", z tramwaju podejdź (przez przejście podziemne) pieszo (ok.10 min.) kierując się ul. Siostry Faustyny, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Aby trafić do nas musisz iść dalej tą ulicą mijając nową Bazylikę , pierwsza przecznica w prawo to ul. Motarskiego .Uliczka jest krótka i żwirowa, można nią dojść do parkingu Sanktuarium , 3 dom po prawej stronie z czerwonym dachem jest nasz z napisem Pokoje PROMIEŃ. Na skróty można do nas dojść od tyłu nowej Bazyliki idąc drogą z kostki, wzdłuż czerwonego muru w kierunku parkingu autokarowego Sanktuarium. - dojazd z Rynku Głównego .Wsiądź dotramwaju nr. 8 z przystanku "Plac Wszystkich Świętych"- bezpośrednio przy Rynku kierunek „Borek Fałęcki” następnie wszystkie wskazówki jak powyżej. 7. Dane kontaktowe: Noclegi, Kraków Łagiewniki przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Pokoje gościnne "Promień" Aldona i Grzegorz Majda Ul. Motarskiego 8 30-605 Kraków Uwaga ! (wjazd do nas przez parking Sanktuarium Miłosierdzia Bożego) tel.12 2669800 mail: noclegi2@neostrada.pl www.pielgrzym.krakow.pl Dołącz do nas na www.facebook.com/noclegi2

więcej
 • janusz
  Dodano: 22 czerwca 2014 22:45

  Cena w stosunku do oferty: W Krakowie taniej trudno znaleźć a warunki są bardzo dobre.
  Udogodnienia i wyposażenie: Pokoje urządzone skromnie, ale gustownie, ponadto z własnymi łazienkami. Dostępny aneks kuchenny.
  Oferty dodatkowe i rozrywka: Telewizor na świetlicy, ale dla tych, co chćą odpocząć od codziennej propagandy jest to rozwiązanie idealne.
  Lokalizacja: Miejsce spokojne. Dojazd do centrum Krakowa bez problemu. Warto skorzystać z komunikacji tramwajowej lub autobusowej. Wbijanie się do centrum własnym samochodem nie jest najlepszym rozwiązaniem

  Ocena:
  5/5Szczegóły oceny
  Cena w stosunku do oferty
  5/5
  Udogodnienia i wyposażenie
  5/5
  Oferty dodatkowe i rozrywka
  5/5
  Lokalizacja
  5/5
 • Gośka
  Dodano: 9 czerwca 2014 22:02

  Cena w stosunku do oferty: Jak na pokój z własną łazienką w Krakowie to niedrogo a czysto zwłaszcza w łazience i kabiny prysznicowe są a nie "obślizgłe" zasłonki. Jest ok.
  Udogodnienia i wyposażenie: To co potrzebne wszystko jest, nie ma telewizorów ale to podobno podwyższa cenę, tak legalnie, a mi zależało na cenie, zresztą jest tyle fajnych rzeczy w Krakowie, że wieczorem dzieciaki szły spać zmęczone wrażeniami.
  Oferty dodatkowe i rozrywka: Kraków jest bezapelacyjny...
  Lokalizacja: Od dawna chciałam pojechać do Łagiewnik, dzieciom chciałam w końcu pokazać Kościół Mariacki i Wawel i udało się to wspaniale połączyć z noclegiem w tym właśnie miejscu. po całdziennym zwiedzaniu dobrze jest odpocząć w ciszy w tej pięknej okolicy.

  Polecam , polecam. Nocowaliśmy w tym domu i bardzo się nam podobało. Mieliśmy 2 pokoje z łazienką, fajny układ bo my mielismy własny pokój a dzieci swój a jednak byliśmy razem . Najważniejsze, że czysto, miły właściciel,swoboda, tak sympatycznie.Fajnie jest położony ten dom bo tak blisko można podejść spacerkiem do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i tego cudownego obrazu Pana Jezusa Miłosiernego, zadziwiające że ta kaplica sióstr gdzie on się znajduje jest taka mała. W telewizji to wygląda zupełnie inaczej. Dzieci cieszyły się z wyjścia po schodach na największą wieże widokową w Krakowie przy Sanktuarium a mnie zachwycały spacery wieczorem w okolicach zakonu i sanktuarium (pięknie są oświetlone).Jestem zachwycona Łagiewnikami, dzieci oczywiście lotem balonem i Smokiem Wawelskim i podziemnym Rynkiem. Zostało nam jeszcze mnóstwo rzeczy do zwiedzania a zwłaszcza Wieliczka, Ojców, Park Wodny itd. ale jedno jest pewne będziemy chcieli sobie tutaj zarezerwować nocleg jak będą wolne pokoje.

  Ocena:
  5/5Szczegóły oceny
  Cena w stosunku do oferty
  5/5
  Udogodnienia i wyposażenie
  5/5
  Oferty dodatkowe i rozrywka
  5/5
  Lokalizacja
  5/5
Pokaż więcej ocen »
Zapytaj o wolne miejsca
od 35 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 2-osobowy z łazienką (1 pokój)od 55 zł za osobę
Pokój z własną łazienką, ogólnodostępna kuchnia, bezpatny parking, WiFi, niezależny i samodzielny
Pokój 3-osobowy z łazienką (4 pokoje)od 47 zł za osobę
Pokój z własną łazienką, ogólnodostępna kuchnia, bezpłatny parking, WiFi, niezależny i samodzielny
Pokój 4-osobowy z łazienką (3 pokoje)45 zł za osobę
Pokój z własną łazienką, ogólnodostępna kuchnia, bezpłatny parking, WiFi, niezależny i samodzielny
Pokój 4-osobowy z łazienką (1 pokój)48 zł za osobę
2 pokoje (2+2)-osobowe z jedną łazienką ogólnodostępna kuchnia, bezpłatny parking, WiFi
5 x
Pokój 5-osobowy z łazienką (1 pokój)38 zł do 40 zł za osobę
Pokój z własną łazienką, ogólnodostępna kuchnia, bezpłatny parking, WiFi, niezależny i samodzielny
6 x
Pokój 6-osobowy z łazienką (1 pokój)od 35 zł za osobę
Pokój z własną łazienką, ogólnodostępna kuchnia, bezpłatny parking, WiFi, niezależny i samodzielny
5 x
Studio 5-osobowe z łazienką (1 studio)40 zł za osobę
2 pokoje (2+3) osobowe z jedną łazienką ogólnodostępna kuchnia, bezpłatny parking, WiFi,,
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:

Akceptujemy karty płatnicze:

Nie akceptujemy zwierząt domowych.

Gospodarz obiektu zaprasza
Aldona i Grzegorz Majda
Aldona i Grzegorz Majda
Zapytaj o wolne miejsca