Profil użytkownika

O mnie

Zainteresowania

Ulubione formy spędzania wolnego czasu: w górach, w mieście

Oceny obiektów noclegowych

Promień. Tanie noclegi.
Polecany obiekt: Promień. Tanie noclegi. w Krakowie
9 czerwca 2014 22:02
Cena w stosunku do oferty: Jak na pokój z własną łazienką w Krakowie to niedrogo a czysto zwłaszcza w łazience i kabiny prysznicowe są a nie "obślizgłe" zasłonki. Jest ok.
Udogodnienia i wyposażenie: To co potrzebne wszystko jest, nie ma telewizorów ale to podobno podwyższa cenę, tak legalnie, a mi zależało na cenie, zresztą jest tyle fajnych rzeczy w Krakowie, że wieczorem dzieciaki szły spać zmęczone wrażeniami.
Oferty dodatkowe i rozrywka: Kraków jest bezapelacyjny...
Lokalizacja: Od dawna chciałam pojechać do Łagiewnik, dzieciom chciałam w końcu pokazać Kościół Mariacki i Wawel i udało się to wspaniale połączyć z noclegiem w tym właśnie miejscu. po całdziennym zwiedzaniu dobrze jest odpocząć w ciszy w tej pięknej okolicy.

Polecam , polecam. Nocowaliśmy w tym domu i bardzo się nam podobało. Mieliśmy 2 pokoje z łazienką, fajny układ bo my mielismy własny pokój a dzieci swój a jednak byliśmy razem . Najważniejsze, że czysto, miły właściciel,swoboda, tak sympatycznie.Fajnie jest położony ten dom bo tak blisko można podejść spacerkiem do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i tego cudownego obrazu Pana Jezusa Miłosiernego, zadziwiające że ta kaplica sióstr gdzie on się znajduje jest taka mała. W telewizji to wygląda zupełnie inaczej. Dzieci cieszyły się z wyjścia po schodach na największą wieże widokową w Krakowie przy Sanktuarium a mnie zachwycały spacery wieczorem w okolicach zakonu i sanktuarium (pięknie są oświetlone).Jestem zachwycona Łagiewnikami, dzieci oczywiście lotem balonem i Smokiem Wawelskim i podziemnym Rynkiem. Zostało nam jeszcze mnóstwo rzeczy do zwiedzania a zwłaszcza Wieliczka, Ojców, Park Wodny itd. ale jedno jest pewne będziemy chcieli sobie tutaj zarezerwować nocleg jak będą wolne pokoje.
Cena w stosunku do oferty
Ocena: 5/5
Udogodnienia i wyposażenie
Ocena: 5/5
Oferty dodatkowe i rozrywka
Ocena: 5/5
Lokalizacja
Ocena: 5/5