Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Pole Namiotowe Keja, Chłapowo
od 11 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Camping, Pole namiotowe:Pole Namiotowe Keja
Adres:Chłapowo
Aktywny wypoczynek:Nurkowanie, Skutery wodne, Surfing, Wędkarstwo, Windsurfing, Żeglarstwo, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Pole Namiotowe Keja
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Pole Campingowe położone na prawie hektarowej, częściowo zadrzewionej przestrzeni. Nasze pole otaczają wąwozy, lasy, jary Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Możemy przyjąć około 200 turystów pod namioty i przyczepy kempingowe. Posiadamy stanowiska do przyczep kempingowych i samochodów kempingowych. Dysponujemy dużą ilością skrzynek do podłączenia prądu.

Na terenie pola namiotowego znajdują się toalety, przysznice oraz umywalki. Dostęp do ciepłej wody jest nieograniczony i bezpłatny, 24 godziny na dobę. Jest miejsce do zmywania naczyń z ciepłą wodą i osobne stanowisko do czyszczenia ryb. Posiadamy bar a sklep spożywczo-przemysłowy znajduje się w bliskim sąsiedztwie. Istnieje możliwość korzystania z pralki automatycznej. Kilka razy w tygodniu organizujemy wieczory przy "muzyce na żywo".

Na terenie kempingu można zagrać w bilard, ping ponga i cymber gaya. Cały kemping obejmuje strefa bezprzewodowego internetu Wi-Fi. Dla dzieci mamy miłe miejsce gdzie mogą się bawić - plac zabaw z atestami bezpieczeństwa.

Dysponujemy przyczepami kempingowymi do wynajęcia na miejscu ! Przyczepy 2, 3, 4 i 5 osobowe. Każda wyposażona jest w przyłącze prądu, butlę gazową, naczynia kuchenne, letnie kołdry i małe poduszki (jaśki), przedsionek, zestaw mebli ogrodowych. We własnym zakresie należy zabrać powłoczki na pościel.
Korzystanie z toalet i prysznicy, ogólnodostępnych na terenie pola namiotowego, wliczone jest w cenę wynajmu.
W pobliżu przyczep znajdują się miejsca na parkowanie samochodu.
Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia grilla.
Zwięrzęta domowe są mile widziane i ich pobyt jest bezpłatny.

Chłapowo to leżąca tuż za Władysławowem wieś kaszubska. Jest to wymarzone miejsce dla ludzi, którzy doceniają spokój, kontakt z przyrodą i pasjonują się historią ,a czysta i szeroka plaża zachwyci każdego.

Nadmorską część Chłapowa obejmuje Nadmorski Park Krajobrazowy o łącznej powierzchni 18 804 hektarów. Teren ten pozostając poza ingerencją człowieka stanowi w pełni naturalne środowisko. Chronione gatunki roślin i zwierząt, malownicze krajobrazy i wyjątkowy wąwóz to elementy dziewiczej przyrody, która nie zmieniła się od wieków. Największą atrakcją i najbardziej malowniczym zakątkiem Nadmorskiego Parku Krajobrazowego jest Wąwóz Chłapowski zwany przez Kaszubów Rudnikiem albo Rudnikowym Żłobem.

Pole Namiotowe Keja — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Parking
Dostęp do kuchni
Pralnia
Prasowalnia
Grill / miejsce na ognisko
Plac zabaw dla dzieci

Aktywny wypoczynek w okolicy — Chłapowo

Nurkowanie w najbliższej okolicy
Skutery wodne w najbliższej okolicy
Surfing w najbliższej okolicy
Wędkarstwo w najbliższej okolicy
Windsurfing w najbliższej okolicy
Żeglarstwo w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 11 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Camping (namiot)od 10,50 zł za osobę
Camping (przyczepa campingowa) 4-osoboweod 10,50 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka