Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Podkarpackie Stowarzyszenie Agroturystyczne Gospodarstwa Gościnne-Pod Lipą Czesława Zawadzka , Katarzyna I Arkadiusz Ciołek, Leżajsk, ok. Przychojec 151
od 20 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Agroturystyka:Podkarpackie Stowarzyszenie Agroturystyczne Gospodarstwa Gościnne-Pod Lipą Czesława Zawadzka , Katarzyna I Arkadiusz Ciołek
Adres:Leżajsk, ok. Przychojec 151
Ilość miejsc:12 miejsc noclegowych, 5 pokoi
Aktywny wypoczynek:Wypoczynek w siodle, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Podkarpackie Stowarzyszenie Agroturystyczne Gospodarstwa Gościnne-Pod Lipą Czesława Zawadzka , Katarzyna I Arkadiusz Ciołek
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Leżajsk – miasto i gmina w Polsce, w północnej części województwa podkarpackiego, siedziba powiatu leżajskiego. Leży w dolinie Sanu, na skraju dawnej Puszczy Sandomierskiej. Miasto sąsiaduje z gminami: Kuryłówka i Nowa Sarzyna.

Gospodarstwo Agroturystyczne położone jest w Przychojcu 3 km od słynnego leżajskiego piwa, barokowych organów i grobu Cadyka. Do dyspozycji gości jest 40 arowa posesja pełna zieleni z murowanym domem i dwiema zabytkowymi chatami. Przed domem znajduje się oczko wodne. Altana, miejsce na ognisko oraz grill, zapewnią mile spędzone wieczory zaś dzieci zachwycone będą placem zabaw. Dla gości przeznaczonych jest 12 miejsc noclegowych w 5 pokojach 1, 2 lub 4 osobowych, 3 pokoje z TV , 3 łazienki i kuchnia z wyposażeniem.

Nasze sukcesy:
-Zwycięzca Ligi Gospodarstw Agroturystycznych 2003
-II miejsce – Liga Gospodarstw Agroturystycznych 2004
-I miejsce w V Ogólnopolskim Turnieju Nalewek w Kazimierzu Dolnym
-I miejsce w kategorii „nalewki domowe’’ na III Ogólnopolskich Mistrzostwach Kulinarnych Gospodarstw Agroturystycznych 2005.
-Złota odznaka Ministra Kultury „Za opiekę nad zabytkami’’

Gospodarstwo oferuje:
REHABILITACJĘ RUCHOWĄ – ćwiczenia usprawniające i masaże klasyczny i leczniczy świadczone przez córkę – magistra fizjoterapii.
JAZDĘ KONNĄ - w siodle lub przejażdżki bryczką.
KOLEKCJĘ NUMIZMATYCZNĄ - zbiór banknotów o tematyce „wieś i rolnictwo na banknotach świata‘’.
DYDAKTYCZNY OGRÓD ZIELARSKI – a w nim około 30 gat. Roślin przyprawowych i leczniczych wykorzystywanych w kuchni oraz do sporządzania domowych nalewek win i herbatek.
DEGUSTACJĘ DOMOWYCH WIN I NALEWEK przy posiłkach. Gospodarze oferują około 15 gat. Nalewek domowych oraz około 10 rodzajów win domowych z niecodziennych surowców np. z ziemniaka, dyni, pokrzywy, mniszka lekarskiego czy bzu czarnego.
PRYWATNE MUZEUM WSI – znajduje się w oryginalnym starym budynku. Zgromadzone w nim przedmioty obrazują życie i pracę mieszkańców dawnej wsi.
WARSZTATY BIBUŁKARSKIE – pokazy i warsztaty wyrobu kwiatów z bibuły krepiny i papieru dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych na miejscu lub w terenie.
BILARD, BOISKO DO SIATKÓWKI, ROWERY

Podkarpackie Stowarzyszenie Agroturystyczne Gospodarstwa Gościnne-Pod Lipą Czesława Zawadzka , Katarzyna I Arkadiusz Ciołek — Udogodnienia i wyposażenie

Parking
Restauracja / wyżywienie na miejscu
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
Grill / miejsce na ognisko
Ogród

Aktywny wypoczynek w okolicy — Leżajsk

Wypoczynek w siodle w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 20 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy20 zł do 25 zł za osobę
Pokój 2-osobowy20 zł do 25 zł za osobę
Pokój 3-osobowy20 zł do 25 zł za osobę
Pokój 4-osobowy20 zł do 25 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:

Dostępne płatne wyżywienie

śniadania (BB)od 8 zł
obiadyod 15 zł
kolacjeod 7 zł