Majówka Gdańsk

znaleziono 4 oferty dodatkoweoferty (0 w Gdańsku oraz 4 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Majówka Gdańsk- dni, na które czekamy z utęsknieniem. To pożegnanie monotonnej zimy oraz zapowiedź lata, radość ze słonecznych podmuchów i błogiego leniuchowania. Klasyczna majówka zamyka się zwykle w trzech dniach, ale przy dobrze zaplanowanym urlopie wydłużyć ją można nawet do jednego tygodnia.

Majówka Gdańsk 2020 z patriotycznym akcentem


Jak co roku, podczas majówki w Gdańsku spodziewać się możemy wielu atrakcyjnych imprez. Spotkania, koncerty, spektakle, wspólne śpiewanie, pokazy grup rekonstrukcyjnych to tylko niektóre z nich. Podczas Dnia Flagi warto odwiedzić „Hevelianum”, gdzie w południe odbędzie się podniesienie flagi na maszt, a po ceremonii rozbrzmiewać będą echa wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, które poprowadzi Capella Gedanensis. Święto będzie także okazją do poznania i popularyzowania historii Polski podczas rodzinnej gry terenowej. W rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja warto pojawić się na Targu Drzewnym, gdzie przy pomniku Jana III Sobieskiego odbędą się oficjalne uroczystości. Odświętną Historyczną Zmianę Warty Garnizonu Gdańskiego z XVIII wieku połączoną z pokazem musztry odnajdziemy na placu między Złotą Bramą, a Muzeum Bursztynu. Jeśli tylko będziemy mieli ochotę, to o godzinie 15:30 włączyć się możemy w odczytanie przysięgi mieszczan gdańskich. Majówka Gdańsk 2020 zapowiada się interesująco, to okazja do poznania ciekawych miejsc w mieście oraz lekcja historii i patriotyzmu, w której warto uczestniczyć.

Majówka w Gdańsku z imprezowym charakterem


Gdańsk, jak każde miasto z charakterem posiada miejsca, które tętnią artystycznym i imprezowym pulsem. Majówka w Gdańsku to inauguracja sezonu w 100czni, maleńkim miasteczku zbudowanym z kontenerów, które wypełniło postindustrialną przestrzeń koncertami i artystyczną bohemą. W cieniu żurawi zadomowiły się pracownie artystów, kluby i punkty serwujące uliczne jedzenie. To kolejna, po Ulicy Elektryków i Podwórku na Dolnym Mieście przestrzeń w Gdańsku, która zachęcić ma do spędzania czasu na wolnym powietrzu.

Majówka Gdańsk z pomocą e-turysty


Planując majówkę w Gdańsku warto skorzystać z zasobów popularnego portalu społecznościowego e-turysta. Na globtroterów czekają oferty dopasowane do oczekiwań, możliwości oraz finansów. Majówka Gdańsk z pomocą e-turysty zostanie zorganizowana bez kłopotu. Szeroki wachlarz propozycji od pokoi gościnnych po hotele i apartamenty łączą doskonała lokalizacja, precyzyjne opisy oraz atrakcyjne oferty cenowe. Zapraszamy i zachęcamy do rezerwacji noclegów z e-turystą!