Kwatery prywatne Stronie Śląskie

znaleziono 21 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Stroniu Śląskim, województwo dolnośląskie, powiat kłodzki

Kwatery prywatne w miejscowości Stronie Śląskie. Porównaj możliwość zakwaterowania w Stroniu Śląskim w zależności od standardu oraz ceny. Stronie Śląskie, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Stroniu Śląskim:
Gdybyśmy zadali pytanie, która gmina w Polsce jest najbardziej zalesiona to z pewnością mieszkańcy z różnych stron Polski byliby przekonani, że to właśnie ich miejsce zamieszkania zasługuje na palmę pierwszeństwa. I być może wielu z nich zdziwiłoby się, że gminą tą jest Stronie Śląskie, gdzie lasy zajmują ok. 75% powierzchni. Miejscowość ta położona na ziemi kłodzkiej u stóp Śnieżnika ze wszystkich stron otoczona jest pasmami górskimi, Bialskimi, Wzgórzami Krowiarek, górami Złotymi i właśnie samym masywem Śnieżnika. Stronie Śląskie kiedyś znane jako Seitenberg to miejscowość uprzemysłowiona, która ostatnimi czasy przekształca się w ośrodek turystyczny. Kiedyś miejscowość słynęła z huty ręcznie zdobionego szkła i również po przyłączeniu do Polski Stronie było znanym ośrodkiem przemysłu szklarskiego ze swoją sztandarową Hutą Szkła Kryształowego „Violetta”. Atrakcje jakie zaczęły przyciągać turystów w te strony to między innymi odkryta dopiero w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia Jaskinia Niedźwiedzia, kompleks wyciągów narciarskich na Czarnej Górze oraz oczywiście masyw Śnieżnika. Zalesiona gmina Stronie Śląskie leży zaś w całości na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego.
Kwatery prywatne Stronie Śląskie, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Stroniu Śląskim w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Stroniu Śląskim obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Stroniu Śląskim kwatera prywatna noclegi Stronie Śląskie i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Stronie Śląskie tani nocleg. Pokoje i kwatery w Stroniu Śląskim. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Stroniu Śląskim. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Stroniu Śląskim? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Stroniu Śląskim u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Stronie Śląskie, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: