Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Kwatery Pracownicze Srebrne Świerki, Warszawa, ul. Piechurów 6
od 35 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Noclegi pracownicze:Kwatery Pracownicze Srebrne Świerki
Adres:Warszawa, ul. Piechurów 6
Ilość miejsc:23 miejsca noclegowe, 10 pokoi
Obiekt czynny:przez cały rok
Aktywny wypoczynek:Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
Kwatery Pracownicze Srebrne Świerki
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
CENNIK:
Przy dłuższych pobytach dla grup pracowników ceny są uzgadniane indywidualnie.

Pokój 1-osobowy 60 zł przy pobycie na 1 dobę, 50 zł przy pobycie min. 2 doby. Przy dłuższych pobytach non-stop cenę można negocjować.

Pokój 2-osobowy cena od osoby 50 zł przy pobycie na 1 dobę, 40 zł przy pobycie min. 2 doby. Przy dłuższych pobytach, zwłaszcza non-stop, cenę można negocjować; grupy pracowników na dłuższe pobyty - ceny uzgadniane indywidualnie.

Pokój 3-osobowy cena od osoby 50 zł przy pobycie przez 1 dobę,40 zł przy pobycie min. 2 doby. Przy dłuższych pobytach, zwłaszcza non-stop, cenę można negocjować; grupy pracowników na dłuższe pobyty - ceny uzgadniane indywidualnie.

Kameralny dom położony jest w cichej, spokojnej i bezpiecznej części Warszawy – w Aninie (dzielnica Wawer, południowy wschód stolicy). Dzieli go zaledwie 10 km od centrum Warszawy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusów komunikacji miejskiej i sklepy. Przed domem rosną rozłożyste świerki, a z tyłu znajduje się ogród i grille. W pobliżu znajduje się las.
Do dyspozycji gości jest 10 pokoi 1-, 2- 3-osobowych, duża, wyposażona kuchnia oraz kilka łazienek i toalet. Nie dysponujemy pokojami z przynależnymi łazienkami. Naszym gościom bezpłatnie udostępniamy internet wi-fi oraz parking wewnątrz posesji.

W kuchni znajduje się kuchenka gazowa, mikrofala, dwie lodówki (jedna z zamrażarką), naczynia kuchenne i sztućce. Jest także miejsce do spożycia posiłku – stół i krzesła.

W pokojach znajdują się wygodne łóżka, szafki i lampki nocne, szafy, komody, krzesła i stoliki. Pokoje wyposażone są w czajniki (kawa i herbata gratis)oraz telewizory LCD lub LED.
Drzwi zewnętrzne zamykane są o g. 23. Prosimy o telefony (oprócz niedziel i świąt)w g. 8-22 lub e-maile. Prosimy o segregowanie odpadów.
Przy dłuższych pobytach, zwłaszcza dla grup pracowników ceny mogą być negocjowane.

Właściciele mieszkają na miejscu. W domu jest przestrzegana cisza nocna w godzinach 22-6. Palenie tytoniu jest dozwolone na zewnątrz budynku.

W pobliżu znajdują się przystanki autobusów komunikacji miejskiej: 521- kursuje co ok. 20 min., przystanek PKP Anin (do Dw. Centralnego, do metra Centrum , do Centrum – 12.przystanek, 27 min., do Stadionu Narodowego, na Ochotę) 119 – przystanek PKP Anin (do metra Pole Mokotowskie, na Mokotów) 213 – przystanek Piechurów (na Gocław) S1 – kolej miejska, kursuje co ok. 30 min., stacja PKP Anin (m.in. do Dw. Śródmieście – 7. stacja, 22 min., między Dw. Centralnym, a przystankiem Centrum, – bilety miejskie; także do przystanku Stadion obok Stadionu Narodowego) KM 7 – Koleje Mazowieckie, bilety u konduktora, stacja PKP Anin. Minibus Karczew – linia prywatna, kursuje co ok. 15 min, wszystkie przystanki na żądanie, bilety u kierowcy (do Dw. Centralnego, do metra Centrum , do Centrum, do pl. Zawiszy), Nocne – przystanek PKP Anin, linie nocne (na Dw. centralny, do Centrum, do metra).

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Warszawie:

Dzielnica: noclegi w dzielnicy Wawer

Ulica: noclegi ul. Piechurów

Kwatery Pracownicze Srebrne Świerki — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
Grill / miejsce na ognisko
Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Ogród

Aktywny wypoczynek w okolicy — Warszawa

Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 35 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z TV50 zł do 60 zł za osobę
czajnik, dostęp do kuchni
Pokój 2-osobowy z TV40 zł do 50 zł za osobę
czajnik, dostęp do kuchni
Pokój 3-osobowy z TV (4 pokoje)35 zł do 40 zł za osobę
Pokoje pracownicze na dłuższy pobyt
Pokój 3-osobowy z TV40 zł do 50 zł za osobę
czajnik, dostęp do kuchni
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:

Nie akceptujemy zwierząt domowych.