Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Hotel Pozyton, Bydgoszcz, ul. dr Izabeli Romanowskiej 2
od 100 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Hotel:Hotel Pozyton
Adres:Bydgoszcz, ul. dr Izabeli Romanowskiej 2
Ilość miejsc:75 miejsc noclegowych, 58 pokoi
Aktywny wypoczynek:Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Hotel Pozyton
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Bydgoszcz-miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, położone nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim, którego wschodni fragment graniczy na Wiśle, siedziba Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, największe miasto Kujaw i województwa kujawsko-pomorskiego. Jest jednym z miast centralnych aglomeracji bydgosko-toruńskiej.
W mieście warto zobaczyć zabytkowe kościoły, zwłaszcza katedrę – sanktuarium maryjne Matki Bożej Pięknej Miłości, bazylikę św. Wincentego à Paulo oraz pozostałe trzy miejskie sanktuaria. W mieście znajduje się kilkanaście muzeów oraz obiekty kulturalne, które przyciągają publiczność ze względu na swój repertuar, jak również z powodu imprez i festiwali.

Wielkim atutem Bydgoszczy jest również przyroda. Miasto rozczłonkowane jest dolinami trzech wielkich cieków wodnych. W związku z tym istnieje w Bydgoszczy wiele miejsc, skąd można zobaczyć panoramę miasta. Kolejne dzielnice, z zachodu na wschód można podziwiać idąc ścieżką spacerową wzdłuż Zbocza Bydgoskiego
Produktem turystycznym jest Stare Miasto i Śródmieście ze swym historycznym rozplanowaniem i zabytkami architektury: kościołami, spichrzami, gmachami użyteczności publicznej, ulicami zabudowanymi zdobionymi kamienicami. W rejestrze zabytków Bydgoszczy znajduje się 226 obiektów, w tym przestrzenny zespół Starego Miasta, pozostałości murów miejskich, Wyspa Młyńska (w całości), Stary Kanał Bydgoski (w całości wraz ze śluzami i jazami), Śluza Miejska, 16 kościołów, synagoga, 7 cmentarzy, 10 starych spichlerzy, dawna wieża ciśnień, ok. 30 obiektów użyteczności publicznej, ponad 100 kamienic i willi.

Hotel Pozyton zlokalizowany jest w pobliży Zespołu Nadwiślańskich Parków Krajobrazowych, w pasie leśnym będącym częścią terenów rekreacyjno-wypoczynkowych dzielnicy mieszkaniowej Bydgoszczy o nazwie Fordon. Lokalizacja hotelu zapewnia klientom możliwość efektywnego wypoczynku. Zmodernizowany i nowocześnie wyposażony hotel oferuje klientom: wysokiej jakości bazę noclegową, urozmaiconą bazę żywieniową dostosowaną do indywidualnych potrzeb gości hotelowych, organizację imprez okolicznościowych, organizację indywidualnych szkoleń dla firm oraz przedsięwzięć biznesowych i naukowych. Hotel udostępnia dla gości parking strzeżony 24h oraz 75 miejsc noclegowych w 58 pokojach. Do dyspozycji gości hotelowych jest również nowocześnie urządzona, klimatyzowana restauracja połączona z "Ogrodem letnim", który jest doskonałym miejscem wypoczynku w letnie i ciepłe wieczory. Urozmaicone menu zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Na karcie dań znajdować się będą nie tylko tradycyjne potrawy polskie, ale również dania kuchni europejskiej oraz specjalności szefa kuchni. Do dyspozycji gości jest nowocześnie urządzona, klimatyzowana restauracja połączona z "Ogrodem letnim", stanowiącym doskonałe miejsce wypoczynku w ciepłe letnie wieczory. Urozmaicone menu zaspokoi wyrafinowane gusta najbardziej wymagających. W hotelu znajduje się bar o charakterze sali klubowej, który oferuje szeroki wybór kaw, koktajli oraz różnego rodzaju napojów.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Bydgoszczy:

Ulica: noclegi ul. dr Izabeli Romanowskiej

Hotel Pozyton — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Parking
Room serwis
Restauracja / wyżywienie na miejscu
Pralnia
Prasowalnia
Grill / miejsce na ognisko
Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Sala konferencyjna

Hotel Pozyton — Rozrywka

Drink bar

Aktywny wypoczynek w okolicy — Bydgoszcz

Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 100 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z łazienką, TV140 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV200 zł za pokój
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:
Wyżywienie w cenie: śniadania (BB)