Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Hotel Jagielloński, Sanok, ul. Jagiellońska 49
od 60 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Hotel:Hotel Jagielloński
Adres:Sanok, ul. Jagiellońska 49
Aktywny wypoczynek:Trekking, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Hotel Jagielloński
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Hotel i Restauracja "Jagielloński" jest hotelem trzygwiazdkowym położonym 500 m poniżej centrum miasta przy trasie w kierunku Leska, Ustrzyk Dolnych i Przemyśla, co stwarza doskonałą bazę wypadową w Bieszczady i na Słowację.

Hotel posiada 22 pokoje w tym 2 apartamenty.

W komfortowo wyposażonych pokojach z łazienkami, telefonem, TV + TV-sat znajdziesz wszystko co bedzie potrzebne do wypoczynku i pracy. Dla gości zmotoryzowanych zapewniamy całodobowy, bezpłatny, monitorowany i zamykany parking.

W Sanoku znajduje się dużo zabytków kulturalnych, największy w Europie Skansen - muzeum budownictwa ludowego, stała wystawa prac malarskich pana Beksińskiego, ponadto w zamku można obejrzeć największy zbiór ikon w Polsce.

Restauracja "Jagielloński", w całości klimatyzowana, mieszcząca się w hotelu oferuje Państwu bardzo bogaty zestaw smacznych i wyszukanych dań kuchni polskiej, wegetariańskiej i orientalnej.

W komfortowo wyposażonych pokojach z łazienkami, telefonem, TV + TV-sat znajdą Państwo wszystko co będzie potrzebne do wypoczynku i pracy. Na terenie obiektu dostępny jest Internet bezprzewodowy, posiadamy mini kafejkę internetową. Dla gości zmotoryzowanych zapewniamy całodobowy, bezpłatny, monitorowany i zamykany parking.

Zapraszamy Gości do centrum SPA znajdującego się w naszym drugim hotelu, w którym panuje oaza spokoju i harmonii pozwalająca korzystającym na chwilkę zapomnienia oraz wyciszenia.

Sauna rzymska:
Zwana sauną mokrą, temperatura w pomieszczeniu nie przekracza 55°C, a wilgotność powietrza osiąga 100 procent.

Sauna fińska:
Sauna Fińska zwana potocznie sauną suchą z uwagi na małą wilgotność gdzie temperatura dochodzi w niej od 75-100 °C

Słoneczna łąka:
Umożliwia uzyskanie naturalnego efektu opalania. Korzystając ze Słonecznej Łąki zrelaksujecie się Państwo jak na łonie natury, bowiem umieszczony wysoko pod sufitem element opalający umożliwia odprężenie ciała i działa kojąco na naszą psychikę.

Jacuzzi:
potoczne określenie wanien z hydromasażem, czyli formą masażu wodnego. Wanny z hydromasażem są jednym z podstawowych urządzeń w profilaktyce SPA.

Solarium:
Solarium jest to urządzenie elektryczne, zbudowane z lamp UV (nisko bądź wysokociśnieniowych), które emitują dawkę promieniowania podobną do tej jaką wytwarza słońce (głownie UV-A i UV-B oraz światło widzialne).

Basen:
Posiadamy nowoczesną krytą pływalnie, w której mogą Państwo oprócz poprawiania kondycji fizycznej, zażywać masaży wodnych tj. korzystanie z gejzeru czyli masażu całego ciała bąbelkami powietrza wydobywających się z dna basenu, basen wyposażony jest też w wodospad który jest formą hydromasażu oraz jacuzzi.
Basen wyposażony jest również w przeciwprąd.

Sanok – miasto powiatowe w województwie podkarpackim. Położone w dolinie Sanu, na terenie Kotliny Sanockiej, u podnóża Gór Słonnych i Pogórza Bukowskiego w Euroregionie Karpackim.
Jest jednym z najdalej wysuniętych na południowy wschód ośrodków miejskich Polski, z rozwiniętym przemysłem samochodowym i chemicznym. Ważny węzeł komunikacyjny na skrzyżowaniu dróg na Słowację i Ukrainę. Powiat sanocki jest jednym z najstarszych ośrodków górnictwa naftowego na świecie, rafineria oraz kopalnie ropy naftowej istniały tu przed rokiem 1884. W mieście istnieje dużo zabytków oraz dzieł sztuki, odbywają się tu ważne imprezy kulturalne, sportowe i rozrywkowe o charakterze europejskim i krajowym.
Patronem miasta jest Archanioł Michał, a od roku 2006 również św. Zygmunt Gorazdowski.

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Sanoku:

Ulica: noclegi ul. Jagiellońska

Hotel Jagielloński — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Parking
Room serwis
Restauracja / wyżywienie na miejscu
Pralnia
Prasowalnia
Grill / miejsce na ognisko
Sala konferencyjna

Hotel Jagielloński — Rozrywka

SPA
Basen kryty
Sauna
Jacuzzi
Solarium
Gabinet masażu
Gabinet odnowy
Drink bar

Aktywny wypoczynek w okolicy — Sanok

Trekking w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 60 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z łazienką, TV110 zł do 150 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV170 zł do 180 zł za pokój
Pokój 3-osobowy z łazienką, TV215 zł za pokój
Apartament 3-osobowy z łazienką, TV180 zł do 305 zł za całość
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:
Wyżywienie w cenie: śniadania (BB)