Ferie zimowe Nowy Sącz

znaleziono 1 ofertę dodatkowąofertę (0 w Nowym Sączu oraz 1 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Ferie Nowy Sącz, u stóp Beskidu Sądeckiego i Wyspowego


Nowy Sącz to ciekawe miasto, które wbrew nazwie cieszy się bardzo długa historią. Lokacja osady nastąpiła już pod koniec XIII wieku, stąd miasto pochwalić się może wspaniałymi zabytkami: gotyckimi kościołami, tajemniczymi ruinami zamku, starymi murami obronnymi, urokliwym rynkiem, okazałą synagogą, starymi kamienicami. Miasto znajduje się niedaleko Starego Sącza i Limanowej, w widłach rzek Kamienica Nawojowska i Dunajec. Nowy Sącz to główny ośrodek malowniczej Sądecczyzny, od północy graniczy z Jeziorem Rożnowskim, od południa zdobią go beskidzkie szczyty. To idealne miejsce na zimowy urlop. Serdecznie zapraszamy, ferie w Nowym Sączu na pewno będą udane.

Ferie zimowe Nowy Sącz


Wśród atrakcji Nowego Sącza najczęściej wymienia się Sądecki Park Etnograficzny, idealne miejsce na długi rodzinny spacer cienistymi ścieżkami skansenu. Sporą popularnością cieszy się także Sądecki Bartnik i Muzeum Okręgowe, szczególnie oddział o nazwie Miasteczko Galicyjskie. Nowy Sącz ma mnóstwo tras spacerowych, przez miasto prowadzą również turystyczne szlaki, więc każdy piechur znajdzie tu scenariusz odpowiadający kondycji i zainteresowaniom. Ferie Nowy Sącz to idealne rozwiązanie dla rodzin wypoczywających z dziećmi. Serdecznie zapraszamy!

Ferie w Nowym Sączu, rekomendacje E-turysty


Osobom planującym pobyt w mieście polecamy zasoby portalu E-turysta, tu oprócz ogłoszeń noclegowych pojawia się również sporo przydatnych informacji. Na stronach portalu odnaleźć można hasło ferie zimowe Nowy Sącz, gdzie znajdują się propozycje pobytu w hotelach, pensjonatach, apartamentach, pokojach gościnnych i schroniskach. W Nowym Sączu największy ruch obserwuje się podczas letnich i zimowych przerw szkolnych, dlatego noclegi warto rezerwować z wyprzedzeniem. Propozycje E-turysty są starannie opisane i udokumentowane fotografiami, łatwo pogrupować je według kategorii: cena i lokalizacja. Informacje prezentowane w portalu dotyczą miejsc godnych polecenia.