Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Farma Talentów, Nacmierz 33
od 35 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Agroturystyka:Farma Talentów
Adres:Nacmierz 33
Aktywny wypoczynek:Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Farma Talentów
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Farma Talentów to nowe miejsce na mapie turystycznej Polski :)

Tutaj możecie odpocząć za rozsądną cenę wraz ze swoimi pupilami- większymi i mniejszymi. W każdym pokoju znajdziecie zamykany kącik dla zwierzaka. Od dziś koniec podróżowania z mało poręcznymi transporterami!

Okolica Farmy Talentów obfituje w wiele atrakcji, o każdej porze roku odkryjecie tu coś interesującego :) :

* 4km od kwatery macie:
- romantyczną plażę w Jarosławcu z latarnią morską
- nieco dalej na wschód dziką plażę i poligon wojskowy w Wicku Morskim- biegnie ona aż do Ustki
- plażę w wersji spokojnej, na zachód od Jarosławca - w Wiciach

* 4km od kwatery dotrzecie do :
- Jeziora Wicko, gdzie polecamy skorzystać z łódek, żaglówek, rowerków wodnych itp. Jest to największe jezioro w okolicy, ale nie jedyne.
- Kolejnym pięknym zbiornikiem jest nadmorskie Jezioro Kopań

* 4km od kwatery w kierunku południowym czekają na Was bogate w grzyby lasy (oczywiście piękne lasy ciągną się także wzdłuż plaży).

Rano będzie budził Was śpiew ptaków, zapach kwiatów i świeżo koszonej trawy :). Za dnia oszołomi klarownie czyste, morskie powietrze. Wieczorem zaś siądziecie do ognia i swojskiej kiełbasy oraz ziemniaczków z ogniska, a tuż przed snem spojrzycie na północ, gdzie pożegna Was rytmicznie pojawiający się snop światła latarni morskiej.
Planując kolejny dzień nie martwcie się co zrobić z psem kiedy np. będziecie się wybierać do aquaparku. Zostawcie go nam, a w tym czasie zwierzak wcale nie musi się nudzić ani tęsknić. Ten wyjazd może być naprawdę ciekawy dla wszystkich!
------------------------------------------------------------
Farma Talentów to nie tylko miejsce odpoczynku, ale także nauki. Chcemy rozbudzić w Was wiele zdolności, zarazić pasją i obserwować jak się rozwijacie. Spośród bogatej oferty szkoleniowej najprężniejszym działem będą kynowarsztaty i seminaria skierowane do miłośników psów.
W Farmie Talentów będziecie uczyć się od tych, od których sami się uczyliśmy i wciąż się uczymy. Tutaj poznacie prawdziwych Mistrzów Polski z wielu dyscyplin, a także gości-prelegentów zza granicy. Z nami będziecie mogli potrenować modne obecnie agility, OBI, rally-o, sztuczki, węchówkę, dog fitness itp.
Tutaj także będziemy pracować nad mniej popularnymi tematami jak: masaże, treibbal (czyli pasienie piłek), naśladownictwo (metodą "Do as I do") itp.

Do dyspozycji mamy regulaminowy plac o wymiarach 30m x 40m. Zapraszamy do współpracy psie szkoły - organizujcie u nas swoje obozy, ściągajcie wymarzonych szkoleniowców. Bawcie się, uczcie się i wypoczywajcie w nadmorskiej Farmie Talentów!
------------------------------------------------------------
Poza kynoedukacją w Farmie Talentów będziemy organizować także warsztaty artystyczne, plenery malarskie i fotograficzne oraz warsztaty upcyclingowe np. z tworzenia przedmiotów użytkowych z palet, robienia szablonów na płóciennych torbach i koszulkach, robienia kreatywnych zabawek dla zwierzaków, oryginalnej biżuterii, decoupagu itp.
------------------------------------------------------------
Farma Talentów to także miejsce, w którym spotkacie chiropterologa, zobaczycie jak nietoperz wygląda na sonogramie i dowiedziecie się jak tworzyć mapy satelitarne. Poza tym, od czasu do czasu spotkacie tu naukowców z różnych dziedzin i podróżników.
------------------------------------------------------------
Bądź na bieżąco z Farmą Talentów :) - śledź nas na FB, polub nas i daj się skusić na odwiedziny w miejscu innym niż wszystkie, gdzie robimy wszystko, aby wiedzieć i umieć więcej. Rozwijajcie swoje pasje w Farmie Talentów!

:) ZAPRASZAMY :)

Farma Talentów — Udogodnienia i wyposażenie

Parking
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
Grill / miejsce na ognisko

Aktywny wypoczynek w okolicy — Nacmierz

Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 35 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 2-osobowy z łazienką35 zł do 40 zł za osobę
Pokój 3-osobowy z łazienką35 zł do 40 zł za osobę
Pokój 4-osobowy z łazienką35 zł do 40 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka