Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
"Energetyk" Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy, Rajgród, ul. Leśna 1
od 53 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Ośrodek wypoczynkowy:"Energetyk" Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
Adres:Rajgród, ul. Leśna 1
Obiekt czynny:przez cały rok
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
"Energetyk" Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Do Państwa dyspozycji oddajemy:

-=Pokój 2 osobowy z łóżkiem typu King Size - Pokój ten ma podwójne łóżko, łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon, widok na jezioro, ogrzewanie, bezpłatne Wi-Fi. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.

-=Pokój 2 osobowy typu Twin - Pokój ten ma dwa pojedyncze łóżka, łazienkę z prysznicem, z balkonem, telewizor, telefon, widok na jezioro lub las, ogrzewanie, bezpłatne Wi-Fi. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.

-=Pokój 3 osobowy - Pokój jest wyposażony w 3 pojedyncze łóżka, łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i balkon z widokiem na jezioro lub na las, ogrzewanie, bezpłatne Wi-Fi. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.

-=Suita 3 osobowa - Przestronna (28m2) Suita składa się z sypialni wyposażonej w dwa pojedyncze łóżka, części wypoczynkowej z sofą, szafą, telewizorem i telefonem, łazienki z prysznicem. Każda Suita ma widok na las lub jezioro, jest ogrzewana, ma bezpłatne Wi-Fi. W cenę suity wliczone jest śniadanie.

-=Suita 3 osobowa z łóżkiem King Size - Przestronna (28m2) Suita składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem typu King Size, części wypoczynkowej z sofą, szafą, telewizorem, telefonem i lodówką, łazienki z prysznicem. Każda Suita ma widok na las, jest ogrzewana, ma bezpłatne Wi-Fi. W cenę suity wliczone jest śniadanie.

-=Pokój 4 osobowy - Przestronny (30m2) Pokój Rodzinny składa się z dwóch sypialni, w każdej są dwa pojedyncze łóżka. Pokój ten wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i balkon z widokiem na las, ogrzewanie, bezpłatne Wi-Fi. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.

-=Apartament - Przestronny Apartament (30m2) składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem typu King Size, części wypoczynkowej z sofą, fotelami i stolikiem, szafą, telewizorem, telefonem i lodówką, łazienki z prysznicem z hydromasażem. Każdy apartament ma widok na jezioro, jest ogrzewany, ma bezpłatne Wi-Fi. W cenę apartamentu jest wliczone śniadanie.

Serdecznie zapraszamy

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Rajgrodzie:

Ulica: noclegi ul. Leśna

"Energetyk" Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 53 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z łazienką, TVod 80 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z łazienką, TVod 130 zł za pokój
Pokój 3-osobowy z łazienką, TV160 zł do 190 zł za pokój
Pokój 4-osobowy z łazienką, TVod 240 zł za pokój
Apartament 2-osobowy z łazienką, TV320 zł za całość
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:
Wyżywienie w cenie: śniadania (BB)