Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
"Energetyk" Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy, Rajgród, ul. Leśna 1
od 53 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Ośrodek wypoczynkowy:"Energetyk" Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
Adres:Rajgród, ul. Leśna 1
Obiekt czynny:przez cały rok
 • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
 • Zapytaj o wolne miejsca
"Energetyk" Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
  Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  -=Pokój 2 osobowy z łóżkiem typu King Size - Pokój ten ma podwójne łóżko, łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon, widok na jezioro, ogrzewanie, bezpłatne Wi-Fi. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.

  -=Pokój 2 osobowy typu Twin - Pokój ten ma dwa pojedyncze łóżka, łazienkę z prysznicem, z balkonem, telewizor, telefon, widok na jezioro lub las, ogrzewanie, bezpłatne Wi-Fi. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.

  -=Pokój 3 osobowy - Pokój jest wyposażony w 3 pojedyncze łóżka, łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i balkon z widokiem na jezioro lub na las, ogrzewanie, bezpłatne Wi-Fi. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.

  -=Suita 3 osobowa - Przestronna (28m2) Suita składa się z sypialni wyposażonej w dwa pojedyncze łóżka, części wypoczynkowej z sofą, szafą, telewizorem i telefonem, łazienki z prysznicem. Każda Suita ma widok na las lub jezioro, jest ogrzewana, ma bezpłatne Wi-Fi. W cenę suity wliczone jest śniadanie.

  -=Suita 3 osobowa z łóżkiem King Size - Przestronna (28m2) Suita składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem typu King Size, części wypoczynkowej z sofą, szafą, telewizorem, telefonem i lodówką, łazienki z prysznicem. Każda Suita ma widok na las, jest ogrzewana, ma bezpłatne Wi-Fi. W cenę suity wliczone jest śniadanie.

  -=Pokój 4 osobowy - Przestronny (30m2) Pokój Rodzinny składa się z dwóch sypialni, w każdej są dwa pojedyncze łóżka. Pokój ten wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor, telefon i balkon z widokiem na las, ogrzewanie, bezpłatne Wi-Fi. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.

  -=Apartament - Przestronny Apartament (30m2) składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem typu King Size, części wypoczynkowej z sofą, fotelami i stolikiem, szafą, telewizorem, telefonem i lodówką, łazienki z prysznicem z hydromasażem. Każdy apartament ma widok na jezioro, jest ogrzewany, ma bezpłatne Wi-Fi. W cenę apartamentu jest wliczone śniadanie.

  Serdecznie zapraszamy

  Szczegółowa lokalizacja obiektu w Rajgrodzie:

  Ulica: noclegi ul. Leśna

  Udogodnienia i wyposażenie

  Internet WiFi
  Telewizor / sala telewizyjna
  Parking
  Dostęp do kuchni
  Dostęp do lodówki
  captchazmień obrazek
  pola wymagane zostały oznaczone symbolem
  Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
  Zapytaj o wolne miejsca
  od 53 zł za osobę
  Dostępne miejsca noclegowe:
  Pokój 1-osobowy z łazienką, TVod 80 zł za pokój
  Pokój 2-osobowy z łazienką, TVod 130 zł za pokój
  Pokój 3-osobowy z łazienką, TV160 zł do 190 zł za pokój
  Pokój 4-osobowy z łazienką, TVod 240 zł za pokój
  Apartament 2-osobowy z łazienką, TV320 zł za całość
  Zapytaj o wolne miejsca
  Dodaj do schowka
  Informacje dodatkowe:
  Wyżywienie w cenie: śniadania (BB)