Domy do wynajęcia Kielce

znaleziono 1 ofertę noclegowąofertę (0 w Kielcach oraz 1 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Domy do wynajęcia w Kielcach, województwo świętokrzyskie, powiat Kielce

Domy do wynajęcia w miejscowości Kielce. Porównaj możliwość zakwaterowania w Kielcach w zależności od standardu oraz ceny. Kielce, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Kielcach:
Obecnie ponad dwustutysięczne miasto będące stolicą województwa świętokrzyskiego Kielce swoje prawa miejskie otrzymały w 1364 roku i niemal przez całą swoją historię stanowiły własność biskupów krakowskich. Legenda o założeniu miasta wiąże się z Mieszkiem, synem Bolesława Śmiałego a nazwa (początkowo Kiełce) od kłów zwierzęcia. Kielce położone są w Górach Świętokrzyskich a w granicach miasta znajduje się kilka rezerwatów przyrody, a także część parku krajobrazowego. W regionie Gór Świętokrzyskich znajdują się liczne atrakcje, tak więc on chętnie odwiedzany przez turystów. Kielce są regionalnym ośrodkiem gospodarczym, kulturowym oraz targowo-wystawienniczym (Targi Kielce mają palmę wicelidera rynku targowego w kraju).
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Kielce, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: