Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Domki letniskowe - Buk, Dąb, Sosna i Modrzew, Radęcin
od 20 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Domek letniskowy:Domki letniskowe - Buk, Dąb, Sosna i Modrzew
Adres:Radęcin
Aktywny wypoczynek:Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Domki letniskowe - Buk, Dąb, Sosna i Modrzew
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
==Domki letniskowe w Radęcinie - Sosna i Modrzew==
Dwa domki letniskowe położone są na przylegających do siebie działkach, każda o powierzchni 900 m2. Działki ogrodzone są płotem drewnianym ze wspólnym wejściem i miejscami do parkowania samochodów. Do brzegu jeziora jest około 100 metrów, do dużego pomostu i plaży jest około 200 metrów droga gruntową. Z domów rozciąga się ładny widok na jezioro. Na terenie działek znajduje się miejsce do rozpalania ogniska z przygotowanym drewnem. Dla najmłodszych przygotowana jest mała zjeżdżalnia oraz piaskownica i huśtawki. Dojazd do domków jest drogą gruntową ze wsi Radęcin. Wokół jeziora rozciągają się lasy. Teren znajduje się na skraju Drawieńskiego Parku Narodowego. Do wsi Radęcin i sklepów jest około 2 km. Do Dobiegniewa jest około 15 km gdzie znajdują się większe sklepy np. Polo Market, Avans, Masarnia Serafin, oraz punkty usługowe i bankomaty.

-=Domek Sosna=-
Domek przeznaczony jest dla czterech osób (maksymalnie sześciu osób - rozkładane spanie w pokoju dziennym). Pokój dzienny z wygodnymi meblami wypoczynkowymi umożliwia również zaaranżowanie dodatkowych dwóch miejsc do spania. Otwarta na pokój dzienny kuchnia i obok jadalnia. Dwie sypialnie - jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma łóżkami, które można również połączyć. Łazienka z WC, umywalką i prysznicem. Dwa wyjścia z domku na taras: jedno od strony pokoju dziennego, drugie z korytarza. Domek jest zasilany w wodę i skanalizowany bezpośrednio z sieci gminnej (unikamy zanieczyszczenia jeziora). Ciepła woda dostarczana jest z podgrzewacza przepływowego gazowego. Butla z gazem jest na zewnątrz budynku. W chłodniejsze dni jest możliwość ogrzania domku przy pomocy termowentylatora w pokoju dziennym oraz grzejników elektrycznych w sypialniach (dodatkowo do dyspozycji gości przenośny termowentylator).

-=Domek Modrzew=-
Domek przeznaczony jest dla czterech osób (maksymalnie sześciu osób - nierozkładane spanie w pokoju dziennym). Pokój dzienny z wygodnymi meblami wypoczynkowymi umożliwia również zaaranżowanie dodatkowych dwóch miejsc do spania. Otwarta na pokój dzienny kuchnia i obok jadalnia. Dwie sypialnie - jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma łóżkami, które można również połączyć. Łazienka z WC, umywalką i prysznicem. Dwa wyjścia z domku na taras: jedno od strony pokoju dziennego, drugie z korytarza. Domek jest zasilany w wodę i skanalizowany bezpośrednio z sieci gminnej (unikamy zanieczyszczenia jeziora). Ciepła woda dostarczana jest z podgrzewacza przepływowego gazowego. Butla z gazem jest na zewnątrz budynku. W chłodniejsze dni jest możliwość ogrzania domku przy pomocy termowentylatora w pokoju dziennym oraz grzejników elektrycznych w sypialniach (dodatkowo do dyspozycji gości przenośny termowentylator).

Domki są w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty. Na tarasie znajduje się ława z sześcioma miejscami do siedzenia oraz dodatkowe krzesła, leżak i krzesełko dla dziecka. W pokoju dziennym jest telewizor z możliwością odbioru najpopularniejszych stacji TV. Kuchnia jest w pełni wyposażona: komplet talerzy, zestaw kawowy, czajnik, zestaw sztućców, pojemniki na przyprawy, garnki, patelnie, kubki, kieliszki, miseczki, ściereczki itp. W sypialniach są komplety pościeli z poszewkami z kory. Dodatkowo: trzy-funkcyjne łóżeczko turystyczne dla dziecka w wieku do lat 4 (po dodatkowym uzgodnieniu możliwość zapewnienia materaca i pościeli z poszewkami). Do dyspozycji gości duży, około 40m2 taras w połowie zadaszony, co umożliwia w razie niepogody schronienie się przed deszczem, zaś niezadaszona część tarasu może służyć np. do korzystania z kąpieli słonecznych. Z obu tarasów rozpościera się przepiękny widok na jezioro i okolicę. Do dyspozycji gości w każdym z domków mały grill na węgiel drzewny. Po dodatkowych uzgodnieniach możliwość wynajęcia roweru turystycznego.

===Domki letniskowe w Radęcinie - Buk i Dąb=======================================
Dwa domki letniskowe położone są na przylegających do siebie działkach, każda o powierzchni 450 mkw. Działki ogrodzone są płotem drewnianym z osobnymi wejściami i miejscami do parkowania samochodów. Do dużego pomostu i plaży jest ok. 200m drogą gruntową. Na terenie działek znajdują się miejsca do rozpalania ogniska z przygotowanym drewnem. Dojazd do domków drogą gruntową ze wsi Radęcin (ok. 2km). Najbliższe sklepy znajdują się we wsi Radęcin. Wokół jeziora rozciągają sie lasy, teren znajduje sie na skraju Drawieńskiego Parku Narodowego. Do większej miejscowości - Dobiegniewa jest ok. 15 km. Znajdują się tam większe sklepy np. Polo Market, Avans oraz różne punkty usługowe i bankomaty.

-=Dmek Buk=-
Domek przeznaczony jest dla 6 osób (max. 7 osób - nie rozkładane spanie w pokoju dziennym). Pokój dzienny z wygodnymi meblami wypoczynkowymi umożliwia zaaranżowanie dodatkowego miejsca do spania, otwarta na pokój dzienny kuchnia i obok jadalnia. 3 sypialnie - jedna z łóżkiem małżeńskim, dwie pozostałe z dwoma łóżkami pojedynczymi, które można zsunąć. Łazienka z WC, umywalką i prysznicem. Dwa wyjścia z domku na taras, jedno od strony pokoju dziennego, drugie z korytarza. Domek jest zasilany w wodę i skanalizowany bezpośrednio z sieci gminnej (unikamy zanieczyszczenia jeziora). Ciepła woda dostarczana jest z podgrzewacza przepływowego gazowego. Butla z gazem na zewnątrz domku. W chłodniejsze dni jest możliwość ogrzania domku z kominka gazowego znajdującego się w leavingu. Dodatkowo do dyspozycji przenośny termowentylator. Do domku przylega zadaszony taras o powierzchni 19 m2.

-=Domek Dąb=-
Domek przeznaczony jest dla 4 osób (max. 6 osób) - rozkładane spanie w pokoju dziennym. Pokój dzienny z wygodnymi meblami wypoczynkowymi umożliwia zaaranżowanie dodatkowych dwóch miejsc do spania. Otwarta na pokój dzienny kuchnia i obok jadalnia. Dwie sypialnie - jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma łóżkami które można również połączyć. Łazienka z WC umywalka i prysznicem. Dwa wyjścia z domku na taras: jedno od strony pokoju dziennego, drugie z korytarza. Domek jest zasilany w wode i skanalizowany bezpośrednio z sieci gminnej (unikamy zanieczyszczenia jeziora). Ciepła woda dostarczana jest z podgrzewacza przepływowego gazowego. Butla z gazem na zewnątrz budynku. W chłodniejsze dni jest możliwość ogrzania domku z kominka gazowego znajdującego się w leavingu. Dodatkowo do dyspozycji przenośny termowentylator. Do domku przylega zadaszony taras o powierzchni 17 m2..

Domki są w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty. Na tarasie znajdują się meble ogrodowe. W pokoju dziennym telewizor z możliwością odbioru najpopularniejszych kanałów TV. Kuchnia jest w pełni wyposażona: komplet talerzy, zestaw kawowy, czajnik, zestaw sztućców, pojemniki na przyprawy, garnki, patelnie, kubki, kieliszki, miseczki, ściereczki itp. W sypialniach są komplety pościeli z poszewkami z kory. Dodatkowo możliwość wcześniejszego zarezerwowania trzy-funkcyjnego łóżeczka turystycznego dla dziecka w wieku do 4 lat (po dodatkowym uzgodnieniu możliwość zapewnienia materaca i pościeli z poszewkami). W każdym z domków mały grill na węgiel drzewny.

Domki letniskowe - Buk, Dąb, Sosna i Modrzew — Udogodnienia i wyposażenie

Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
Grill / miejsce na ognisko
Plac zabaw dla dzieci

Radęcin — Aktywny wypoczynek w okolicy

Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 20 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Domek 4-osobowy z łazienką, TVod 20 zł za osobę
5 x
Domek 5-osobowy z łazienką, TVod 20 zł za osobę
6 x
Domek 6-osobowy z łazienką, TVod 20 zł za osobę
7 x
Domek 7-osobowy z łazienką, TVod 20 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka