Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Domek Na Wzgórzu, Świeszyno 223
od 40 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Domek letniskowy:Domek Na Wzgórzu
Adres:Świeszyno 223
Ilość miejsc:8 miejsc noclegowych
Obiekt czynny:przez cały rok
Aktywny wypoczynek:Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
 • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
 • Zapytaj o wolne miejsca
Domek Na Wzgórzu
  Do Państwa dyspozycji oddajemy dom letniskowy (możliwość całorocznego mieszkania) z funkcjonalnym krytym tarasem znajdujący się na dużej letniskowej działce, w okolicy porośniętej świerkowo – sosnowym drzewostanem.

  Domek ogrzewany jest kominkiem usytuowanym w centralnej części salonu. Dodatkowo na wyposażeniu znajdują się dwa rowery i łódka, telewizor, radio, zmywarka.

  Położony jest w przepięknej dolinie w okolicy jeziora polodowcowego, który przed milionami lat stworzył malowniczy, pełen wzgórz, pagórków i dolinek krajobraz. Jest to duże i bardzo atrakcyjne jezioro rynnowe z krystalicznie czystą wodą płynącą wśród lasów, łąk i wzgórz morenowych na przestrzeni prawie 5 km z urokliwym ujściem rzeki Brdy. Z naszego domku "Na wzgórzu" do Jeziora Głębokiego prowadzi kilka malowniczych ścieżek, przebiegających wśród urokliwych łąk i lasów. Jedna z nich wiedzie na przygotowaną specjalnie dla wypoczywających piaskową plażę z miejscem kąpieli dla dzieci, otoczonym pomostem, z którego rozpościera się wyjątkowy widok na jezioro, jego zróżnicowaną linię brzegową. Jezioro pełne jest rożnych gatunków ryb wyjątkowo atrakcyjnych dla amatorów wędkarstwa (m.in. lin, węgorz, sieja, sielawa, krasnopióra, szczupak, okoń, leszcz, płoć). W pobliżu, w odległości kilku kilometrów znajdują się inne rybne łowiska. Jeśli ryba nie bierze, istnieje możliwość nabycia świeżych lub wędzonych ryb u miejscowego rybaka. Miłośników natury zachwyci różnorodność ptaków, których śpiew oznajmia nadchodzący świt, odwiedzające przyległą do domku działkę wiewiórki, sarny i zające, a także lasy pełne grzybów i dzikiej zwierzyny oraz wyjątkowy mikroklimat stworzony przez wielohektarowe połacie lasów.

  Dzika przyroda, tereny obfite w lasy i piękne widoki sprzyjają długim wędrówkom pieszym lub rowerowym, a mająca swoje ujście w jeziorze rzeka Brda pozwala na zorganizowanie wyjątkowego spływu kajakowego.

  Udogodnienia i wyposażenie

  Telewizor / sala telewizyjna
  Parking
  Dostęp do kuchni
  Dostęp do lodówki
  Grill
  Ogród

  Aktywny wypoczynek w okolicy

  Nordic walking w najbliższej okolicy
  Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
  Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
  captchazmień obrazek
  pola wymagane zostały oznaczone symbolem
  Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
  Zapytaj o wolne miejsca
  od 40 zł za osobę
  Dostępne miejsca noclegowe:
  8 x
  Domek 8-osobowy z łazienką, TV320 zł za całość
  Zapytaj o wolne miejsca
  Dodaj do schowka