Posesja jest ogrodzona i chroniona alarmem. Na terenie znajduje się taras z meblami ogrodowymi, grillem. Dla najmłodszych przygotowana jest huśtawka i piaskownica.Dom pełne wyposażenie dwie łazienki ,pralka ,zmywarka do naczyń pełna kuchnia,do dyspozycji wynajmującego cała posesja. Można zaparkować na ogrodzonym terenie posesji 2 samochody. Aby umi… Pokaż więcej
Posesja jest ogrodzona i chroniona alarmem. Na terenie znajduje się taras z meblami ogrodowymi, grillem. Dla najmłodszych przygotowana jest huśtawka i piaskownica.Dom pełne wyposażenie dwie łazienki ,pralka ,zmywarka do naczyń pełna kuchnia,do dyspozycji wynajmującego cała posesja. Można zaparkować na ogrodzonym terenie posesji 2 samochody. Aby umilić Państwu wypoczynek, oddaję do dyspozycji leżaki oraz parawany. Pokonując odcinek zaledwie 500 m znajdziecie się Państwo na ładnej, piaszczystej a najważniejsze - strzeżonej - plaży.
Posiadamy też domki drewniane 2 i 3pokojowe w odległości 400m od morza też pełne wyposażenie zapraszamy.
Rusinowo – wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie sławieńskim, w gminie Postomino. Wieś Rusinowo założono około 1300r przez Rutza, któremu nakazano założyć wśród słowiańskich osad wieś na prawie niemieckim sprowadzając osadników z Dolnej Saksonii i Nadrenii. Nazwa wsi Rusenhagen (1444), Ruczenhagen (1496), Rutzenhagen (1545), Rützenhagen (1730) rzeczywiście sugeruje, że założycielem był przedstawiciel rodu von Rutze (Russe, Rusche, Reutz, Ritze i podobnie) pochodzący ze wsi Rutze/ Russee koło Kilonii w Holsztynie. Rusinowo zostało założone na ciągu wzgórz morenowych tworzących równoległe do brzegu morskiego pasmo z kulminacją Ficht Berg (Góra Świerk) 32 m n.p.m., po uprzednim wykarczowaniu porastających je lasów dębowo-bukowych. Wskazuje na to drugi człon nazwy wsi: hagen oznaczający ogrodzenie, żywopłot ale też osiek. Była to więc typowa wieś karczunkowa (Hagendorf) powstała na tzw. surowym korzeniu, określana też w literaturze jako hagenowa lub osiekowa. Lokatorami hagenów byli początkowo a i później na ogół Niemcy. O tym, że Rusinowo założyli osadnicy niemieccy świadczyć mogą również nazwy terenowe (Flurnamen) W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa słupskiego.