Boże Narodzenie Władysławowo

znaleziono 2 oferty dodatkoweoferty (0 we Władysławowie oraz 2 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia
Boże Narodzenie Władysławowo - Co robić zimą nad polskim morzem? Oczywiście spacerować, zachwycać się widokami, delektować krystalicznym powietrzem. Jeśli do tego dodamy jeszcze smaczną kuchnię i wygodny nocleg to uznać możemy, że znaleźliśmy się w raju.

Boże Narodzenie Władysławowo - święta w magicznej scenerii


Władysławowo położone jest u nasady Mierzei Helskiej. Blisko stąd do Trójmiasta oraz na Hel. Miasto ma w swym obszarze pięć dzielnic: Cetniewo, Hallerowo, Śródmieście, Szotland oraz Żwirowa. Pierwsze wzmianki o osadzie rybackiej o łacińskiej nazwie Vela Ves (Wielka Wieś) datowane są na XII wiek. Burzliwe koleje losu nie oszczędzały pięknej nadmorskiej osady, która wyrosła na popularną oraz ekskluzywną miejscowością letniskową. Co robić zimą nad morzem? No cóż… Zimowa wizyta nad morzem nie oferuje długich, słonecznych dni i ciepłych morskich kąpieli. Mamy za to niepowtarzalne, zimowe krajobrazy, brak tłoku i hałasu, niższe ceny i możliwość podglądnięcia codziennego życia mieszkańców nadmorskich miejscowości. Boże Narodzenie spędzone we Władysławowie z pewnością na długo pozostanie w pamięci rodziny. Warto wcześniej zatroszczyć się o odpowiedni nocleg, gdzie rodzina poczuje się niczym w domu. Do wyboru mamy apartamenty, hotele, pensjonaty, kwatery prywatne. Boże Narodzenie Władysławowo to pomysł wart uwagi. Zapraszamy do Władysławowa!

Władysławowo święta Bożego Narodzenia – na stronach e-turysty


Popularny portal społeczności e-turysta proponuje mnóstwo sprawdzonych, dobrych ofert noclegowych. Rozpiętość cenowa pozwala dopasować wybór do możliwości portfela. Dodatkowym atutem są precyzyjne opisy, zdjęcia oraz informacje o okolicznych atrakcjach, propozycje niebanalnych aktywności. Zimą we Władysławowie nikt nie będzie się nudził. Oprócz spacerów mroźną plażą i podziwianiem pejzaży na turystów czekają atrakcje miasta: Port Rybacki Władysławowo, Aleja Gwiazd Sportu, wieża widokowa w Domu Rybaka, Ocean Park, muzea – w tym ciekawa Hallerówka. Władysławowo święta Bożego Narodzenia, zapraszamy!