Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Baza Obozowa Hufca ZHP Otwock Cyranka W Przerwankach, Pozezdrze, Przerwanki 1
od 28 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Stanica:Baza Obozowa Hufca ZHP Otwock Cyranka W Przerwankach
Adres:Pozezdrze, Przerwanki 1
Obiekt czynny:przez cały rok
Aktywny wypoczynek:Spływy kajakowe, Żeglarstwo, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Baza Obozowa Hufca ZHP Otwock Cyranka W Przerwankach
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Baza obozowa położona jest na Mazurach, w lesie sosnowo - świerkowym nad jeziorem Gołdapiwo. Jezioro jest objęte strefą ciszy, a woda posiada pierwszą klasę czystości. Duża, piaszczysta plaża sprawia, że w ciągu dnia wypoczynek nad jeziorem jest szczególną atrakcją, a wieczorem jest to doskonałe miejsce na nastrojowe spotkania: przyrzeczenia, kominki, wieczornice itp.

Nasza baza może pomieścić nawet 300 osób rozlokowanych w 7 oddzielnych miejscach obozowych, zlokalizowanych na powierzchni ponad 6 hektarów, w odległości umożliwiającej samodzielną pracę każdego obozu. Nasze miejsca obozowe to rzadszy las (nie stawiamy obozów na polanach wystawionych na działanie słońca). Polany służą nam do zabawy.

Niewątpliwie dużym atutem położenia jest wyjątkowe ukształtowanie terenu bazy. Znajdziemy tu m.in. polany, wzniesienia, zróżnicowany las, wąwozy, leśne dróżki oraz wiele innych miejsc sprzyjających organizacji dowolnych gier i zabaw. W okolicy znajdziemy także bunkry oraz umocnienia z okresu II wojny światowej, które dodają nutkę tajemniczości i zapewniają niepowtarzalny klimat podczas obozu.
Nasza baza znajduje się w sąsiedztwie Puszczy Boreckiej, która kryje w sobie mnóstwo skarbów przyrody.

Zapewniamy zakwaterowanie w namiotach wojskowych typu NS oraz "dziesiątkach". W jednym namiocie nie kładziemy nigdy więcej niż 5-6 osób. Do dyspozycji naszych gości są również łózka typu "kanadyjka", materace, koce, a dla zuchów półki, podłogi i podesty. Naszym gościom możemy zapewnić żerdzie do budowy urządzeń obozowych oraz odpowiednie narzędzia i sprzęt p.poż. Wszystko to sprawia, że pionierka obozowa może być naprawdę wyjątkowa i niepowtarzalna.
Istnieje również możliwość przyjazdu z własnym sprzętem noclegowym.
Na terenie bazy znajduje się murowana kuchnia z najlepszym jedzeniem na Mazurach. Każdy kto u nas był zawsze wspomina doskonałe wyżywienie (4 posiłki dziennie), którego zawsze jest pod dostatkiem, a co najważniejsze jest smaczne, zróżnicowane i przygotowane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia.
W zgrupowaniu znajduje się również zadaszona drewniana stołówka, węzeł sanitarny z natryskami (bieżąca ciepła woda), zaplecze medyczne z izolatką oraz amfiteatr, w którym organizujemy festiwale, ogniska itp.
Przy części gospodarczej bazy znajduje się wytyczone kąpielisko z piaszczystym dnem, piaszczystą plażą i zatrudnionymi przez nas ratownikami WOPR, którzy dbają o bezpieczeństwo kąpiących się dzieci.

Dysponujemy również polem namiotowym z parkingiem dla gości przyjeżdżających do uczestników obozów organizowanych w naszej bazie. Osobom nie posiadającym własnego sprzętu turystycznego oferujemy możliwość wynajmu namiotów (czteroosobowych) wyposażonych w sprzęt noclegowy.

Baza Obozowa Hufca ZHP Otwock Cyranka W Przerwankach — Udogodnienia i wyposażenie

Parking
Dostęp do kuchni
Grill / miejsce na ognisko

Baza Obozowa Hufca ZHP Otwock Cyranka W Przerwankach — Rozrywka

Wypożyczalnia sprzętu sportowego
Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Aktywny wypoczynek w okolicy — Pozezdrze

Spływy kajakowe w najbliższej okolicy
Żeglarstwo w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 28 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Camping (namiot)28 zł do 32 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka