Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Apartament Czwarty Żagiel, Gdańsk, ul. Olsztyńska 1A
od 38 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Apartament:Apartament Czwarty Żagiel
Adres:Gdańsk, ul. Olsztyńska 1A
Obiekt czynny:przez cały rok
Aktywny wypoczynek:Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Apartament Czwarty Żagiel
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowy, w pełni wyposażone mieszkanie dla 4 osób (o powierzchni 48mk), składający się z:
- dwóch przestronnych i niezależnych pokoi
- kuchni
- łazienki
- przedpokoju
- dużego tarasu

W każdym z dwóch pokoi znajduje :
- szeroka
- wygodna, rozkładana, dwuosobowa sofa

Dla Państwa wygody na podziemnej kondygnacji zapewniamy w cenie wynajmu miejsce postojowe w hali garażowej z bramą otwieraną za pomocą pilota. Oferujemy również w cenie wynajmu bezpieczne, zamykane pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego lub jednośladów. Znacznym ułatwieniem jest możliwość dostania się do dwóch wind bezpośrednio z poziomu hali garażowej.

Apartament Czwarty Żagiel położony jest w Gdańsku w dzielnicy Przymorze zaledwie 1500 metrów od plaży w pobliżu największego Parku im. Ronalda Reagana - doskonale zagospodarowanym terenie zielonym, idealnym dla rowerzystów, rolkarzy, biegaczy, a także wymarzonym miejscu do spacerów z dziećmi. Położenie apartamentu zapewnia świetnie rozwiniętą infrastrukturę, bliskość zieleni, a przede wszystkim piękne plaże, promenada i morze.
W pobliżu apartamentu znajdują się liczne punkty usługowo-handlowe. Tuż obok są także przystanki autobusowe pozwalające m.in. na szybki dojazd do stacji SKM. Dostanie się do jednej z popularnych galerii handlowych, stadionu PGE Arena, Parku Oliwskiego, ZOO, starego miasta w Gdańsku lub Sopotu zajmuje tylko chwilę.

Cena za dobę wynajmu apartamentu wynosi od 140 do 250 PLN w zależności od długości pobytu oraz sezonu. Za dodatkową opłatą oferujemy Państwu odbiór z lotniska w Gdańsku Rębiechowie i transfer do / z apartamentu.

Serdecznie zapraszamy

Regulamin:
§1
Niniejszy Regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i wynajmu apartamentu. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu. W momencie dokonania rezerwacji umowę najmu uważa się za zawartą

§2
Rezerwacja, potwierdzenie rezerwacji, anulowanie lub zmiana rezerwacji:
1.       Dokonanie rezerwacji apartamentu dokonuje się telefonicznie lub poprzez korespondencję mailową. Po otrzymaniu przez zapytania przeprowadzona zostanie weryfikacja dostępności wybranego apartamentu i terminu . W przypadku dostępności apartamentu, zostanie Państwu przesłane potwierdzenie rezerwacji na podany adres email wraz z informacją dotyczącą kwoty należności, terminem płatności oraz numerem konta bankowego wraz z potwierdzeniem przyjęcia wstępnej rezerwacji. Wstępna rezerwacja jest ważna przez 48 godzin od chwili dokonania rezerwacji. W celu potwierdzenia rezerwacji wymagana jest wpłata zaliczki stanowiącej do 50% całej należności na rachunek wskazany w mailu potwierdzającym dokonanie rezerwacji. Brak wpłaty zaliczki we wskazanym terminie skutkuje anulowaniem rezerwacji. Ostateczne potwierdzenie rezerwacji zostanie dokonane telefonicznie lub stosownym mailem wysłanym na wskazany adres po otrzymaniu zaliczki. Pozostałą kwotę należy wpłacić w dniu przyjazdu gotówką do wydającego klucze do apartamentu.
2.       Klient ma prawo do odwołania rezerwacji, o czym niezwłocznie powiadomi drogą e-mail lub telefonicznie
3.       Dokonując anulacji rezerwacji na 30 dni przed terminem przyjazdu Klientowi przysługuje prawo do zwrotu 50% wpłaconej wcześniej zaliczki. Przy anulacji w terminie poniżej 30 dni przed deklarowanym przyjazdem, Klientowi nie przysługuje prawo zwrotu wpłaconej zaliczki, zostaje obciążony pełnym kosztem rezerwacji.

4.       W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Klienta, kwota za nie wykorzystany okres nie jest zwracana.
5.       Chęć zmiany w dokonanej rezerwacji, Klient powinien przesłać na piśmie za pomocą poczty elektronicznej oraz potwierdzić telefonicznie Właścicielowi. Przy zachowaniu powyższego, Właściciel rozpatrzy proponowane zmiany i o decyzji poinformuje Klienta na piśmie za pomocą poczty elektronicznej. W przypadku gdy zmiana w dokonanej rezerwacji nie jest możliwa pozostaje ona w mocy.
§3
Przyjazd, przekazanie kluczy, doba hotelowa:
1.       Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu.
2.       Klient otrzymuje klucz do apartamentu, klucz do klatki schodowej, klucz do komórki oraz pilot do hali garażowej.
3.       Klient zobowiązany jest do ustalenia z Właścicielem godziny przyjazdu, a także poinformowania Właściciela / osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy najpóźniej na godzinę przed przyjazdem do apartamentu.
4.       W przypadku braku możliwości dotarcia na umówioną wcześniej godzinę Klient zobowiązany jest do natychmiastowego powiadomienia telefonicznie osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy. Klient zobowiązany jest do zapłaty kwoty widniejącej na potwierdzeniu rezerwacji nawet jeśli z przyczyn niezależnych od Właściciela, przyjazd lub pobyt ulegnie opóźnieniu lub skróceniu (powody osobiste, trudności komunikacyjne, strajki, itp.).
5.       Klient otrzymuje klucze, które zobowiązany jest oddać Właścicielowi w dniu wyjazdu. Za zgubienie kluczy / pilota do apartamentu Klient ponosi opłatę w wysokości 300 PLN.
6.       Zakwaterowanie i wykwaterowanie następuje w apartamencie w obecności Właściciela lub osoby upoważnionej.
§4
Ceny i usługi
1.       Cena za wynajem apartamentu dotyczy pobytu ustalonej z Właścicielem ilości osób.
2.       Umowa zawarta pomiędzy Właścicielem lokalu a Klientem obejmuje wynajem lokalu oraz opłaty za media.
3.       W cenę wliczona jest jedna wymiana pościeli oraz wymiana ręczników. Do obowiązku Wynajmującego na zakończenie pobytu należy umycie, wytarcie i ustawienie naczyń w szafce a także wyniesienie śmieci (worki na śmieci znajdują się w szafce pod zlewem). W razie potrzeby odkurzacz znajduje się w szafie w korytarzu.
4.       Nasze ceny są cenami brutto.
5.       Właściciel zastrzega sobie prawo do pobrania kaucji zwrotnej i jej zwrotu w dniu wyjazdu.
§5
Prawa, obowiązki odpowiedzialność
1.       Właściciel apartamentu ma obowiązek zapewnić warunki pełnego i nieskrępowanego pobytu gości w apartamencie
2.       Klient zobowiązany jest do dbania o zachowanie zasad dobrego sąsiedztwa i utrzymywania wynajętego apartamentu w należytym i nie pogorszonym stanie. Klient zobowiązany jest do natychmiastowego poinformowania osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy o ewentualnych uszkodzeniach i brakach zastanych w apartamencie oraz do zgłoszenia szkód wyrządzonych przez siebie podczas pobytu. Równowartość tych szkód i ich usunięcia pokrywa Klient.
3.       Liczba osób mogących zamieszkać w apartamencie jest ograniczona do ustalonej z Właścicielem. Klient zobowiązany jest do poinformowania Właściciela telefonicznie lub mailowo o przekroczeniu tej liczby. W takiej sytuacji oferujemy dostawki.
4.       Właściciel nie wyraża zgody na palenie papierosów w apartamencie
5.       Właściciel nie ponosi odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie rzeczy na terenie apartamentu przez Klientów
6.       Klient może korzystać z lokalu jedynie w celach mieszkaniowych i nie może go oddać w dalszy podnajem bez zgody właściciela.
7.       Jeśli wskutek wykroczenia przeciwko ciszy nocnej obowiązującej w budynku od godziny 22:00 do 6:00 właściciel lub osoba odpowiedzialna za klucze zostanie wezwana na miejsce przez sąsiadów lub Straż Miejską bądź Policję właściciel ma prawo do natychmiastowego rozwiązania umowy, bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.
8.       W przypadku, gdy Klient w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi właściciel zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Klientowi pobytu w apartamencie i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
9.       Wcześniejszy, nie uzgodniony wyjazd Klienta bez przekazania apartamentu przy udziale przedstawiciela Wynajmującego, może spowodować roszczenia ze strony Wynajmującego.
10.    Dokonując rezerwacji Klienta zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu realizacji rezerwacji.
11.    Prawem właściwym dla sporów pomiędzy właścicielem a klientem jest prawo polskie. Ewentualne spory rozstrzygane będą polubownie, a w przypadku braku porozumienia sądem właściwym będzie sąd właściwy dla siedziby właściciela. W zakresie nieuregulowanym w niniejszym regulaminie zastosowanie znajdują przepisy Kodeksu Cywilnego, oraz właściwych ustaw.

Apartament Czwarty Żagiel

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Gdańsku:

Ulica: noclegi ul. Olsztyńska

Apartament Czwarty Żagiel — Udogodnienia i wyposażenie

Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki

Aktywny wypoczynek w okolicy — Gdańsk

Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Trasy rowerowe w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 38 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Apartament 4-osobowy z łazienką, TVod 150 zł za całość
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka