Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Agroturystyka Sokolec-Zacisze, Sokolec, ul. Kasprowicza 55
od 25 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Agroturystyka:Agroturystyka Sokolec-Zacisze
Adres:Sokolec, ul. Kasprowicza 55
Aktywny wypoczynek:Paralotniarstwo, Wypoczynek w siodle, Motocross, Snowboard, Psie zaprzęgi, Nordic walking, Wędrówki piesze, Offroad, Myślistwo, Paintball / ASG, Quady, Wspinaczka
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Agroturystyka Sokolec-Zacisze
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Agroturystyka Sokolec-Zacisze, zaprasza na wypoczynek do Sokolca w Górach Sowich, w malowniczym i zacisznym miejscu, spływu Sowiego Potoku - w którym słuchając szumu górskiego potoku i obcując z przyrodą , można odpocząć i spędzić niezapomniane chwile.Piękny górski potok przepływający obok naszego domu, daje odprężające uczycie relaksu a w gorące letnie dni - przyjemny Skontaktuj się z nami gości Agroturystyki Sokolec-Zacisze, czekają trzy zadbane pokoje z łazienkami, w dobrym standardzie z 10 miejscami noclegowymi (max. 12 miejsc z 2 dostawkami), jeden pokój dwuosobowy i dwa pokoje czteroosobowe. Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy kuchnie do samodzielnego przygotowywania posiłków(kuchnia gazowa, czajnik,lodówka, komplet naczyń itp.).W kąciku naszej kuchni - w chłodniejsze dni, można napalić i zagrzać się, przy starym oryginalnym piecu kaflowym. Obok naszego domu, za zamkniętym ogrodzeniem posesji - nasi goscie, mogą bezpiecznie parkować samochód. Możliwość pobytu z czworonogiem. Naszą ofertę Agroturystki Sokolec-Zacisze, kierujemy głównie do osób pragnących wypocząć w ciszy i spokoju z dala od gwaru i zgiełku i jednocześnie w pobliżu ciekawych i atrakcyjnych miejsc do zwiedzania, których nie brakuje w naszych górach i najblizszej naszej Agroturystyki w Sokolcu (np.Podziemia Riese – Gontowa,wieża widokowa na Wielkiej Sowie,osrodek,,Harenda''). Dla naszych gości Agroturystyki Sokolec-Zacisze, przygotowaliśmy ciekawą ofertę aktywnego wypoczynku również w zimie – aktywny wypoczynek na nartach, w każdej kategorii, w ośrodku sportów zimowych Sokolec – Rzeczka i Jugów-Park w pobliskim Jugowie. Jeśli chcesz być w Sokolcu w Górach Sowich a jednocześnie mieć ciszę i zaplanowac pobyt w oryginalnym i wyjątkowym miejscu - to zapraszamy do Agroturystyki Sokolec-Zacisze.

Agroturystyka Sokolec-Zacisze — Udogodnienia i wyposażenie

Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
Pralnia
Grill / miejsce na ognisko
Ogród
Plac zabaw dla dzieci
Piaskownica

Sokolec — Rozrywka w okolicy

Basen otwarty w odległości ok. 500 m
Sauna w odległości ok. 500 m
Boisko do koszykówki/piłki nożnej w odległości ok. 400 m
Sztuczny stok narciarski w odległości ok. 1,5 km
Drink bar w odległości ok. 500 m

Sokolec — Aktywny wypoczynek w okolicy

Paralotniarstwo w odległości ok. 6 km
Wypoczynek w siodle w odległości ok. 500 m
Motocross w odległości ok. 500 m
Snowboard w odległości ok. 1 km
Psie zaprzęgi w odległości ok. 1 km
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Offroad w najbliższej okolicy
Myślistwo w najbliższej okolicy
Paintball / ASG w odległości ok. 500 m
Quady w odległości ok. 500 m
Wspinaczka w odległości ok. 1 km
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem

Oferty dodatkowe oraz imprezy specjalne

Agroturystyka Sokolec-Zacisze

Wakacje 2019

Sokolec, ul. Kasprowicza 55 (Agroturystyka)
Oferta stała
25 - 30/os.

Agroturystyka Sokolec-Zacisze, www.sokolec-zacisze.prv.pl , zaprasza na wypoczynek do Sokolca w Górach Sowich, w malowniczym i zacisznym miejscu, spływu Sowiego Potoku - w którym słuchając szumu górskiego potoku i obcując z przyrodą , można odpocząć i spędzić niezapomniane chwile.Piękny górski potok przepływający obok naszego domu, daje odprężające uczycie relaksu a w gorące letnie dni - przyjemny chłód.Na gości Agroturystyki Sokolec-Zacisze, czekają trzy zadbane pokoje z łazienkami, w dobrym standardzie z 10 miejscami noclegowymi (max. 12 miejsc z 2 dostawkami), jeden pokój dwuosobowy i dwa pokoje czteroosobowe. Do dyspozycji naszych gości przygotowaliśmy kuchnie do samodzielnego przygotowywania posiłków(kuchnia gazowa, czajnik,lodówka, komplet naczyń itp.).W kąciku naszej kuchni - w chłodniejsze dni, można napalić i zagrzać się, przy starym oryginalnym piecu kaflowym. Obok naszego domu, za zamkniętym ogrodzeniem posesji - nasi goscie, mogą bezpiecznie parkować samochód. Możliwość pobytu z czworonogiem. Naszą ofertę Agroturystki Sokolec-Zacisze, kierujemy głównie do osób pragnących wypocząć w ciszy i spokoju z dala od gwaru i zgiełku i jednocześnie w pobliżu ciekawych i atrakcyjnych miejsc do zwiedzania, których nie brakuje w naszych górach i najblizszej naszej Agroturystyki w Sokolcu (np.Podziemia Riese – Gontowa,wieża widokowa na Wielkiej Sowie,osrodek,,Harenda''). Dla naszych gości Agroturystyki Sokolec-Zacisze, przygotowaliśmy ciekawą ofertę aktywnego wypoczynku również w zimie – aktywny wypoczynek na nartach, w każdej kategorii, w ośrodku sportów zimowych Sokolec – Rzeczka i Jugów-Park w pobliskim Jugowie. Jeśli chcesz być w Sokolcu w Górach Sowich a jednocześnie mieć ciszę i zaplanowac pobyt w oryginalnym i wyjątkowym miejscu - to zapraszamy do Agroturystyki Sokolec-Zacisze.

więcej
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 25 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
10 x
Pokój 10-osobowy z łazienką, TV25 zł do 30 zł za osobę
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:

Akceptujemy zwierzęta domowe (cena za zwierzę: 5 zł)