Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Adventura hostel, Warszawa, ul. Francuska 11 a/10
od 50 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Hostel:Adventura hostel
Adres:Warszawa, ul. Francuska 11 a/10
Ilość miejsc:27 miejsc noclegowych, 6 pokoi
Obiekt czynny:przez cały rok
Adventura hostel
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Jeśli chcesz poczuć ciepłą domową atmosferę, spędzić noc w jednym z pokoi urządzonych w różych stylach np. orientalnym, oceanicznym, leśnym, francuskim, skandynawskim czy wiejskim, zjeść śniadanie w zielonym i cichym ogrodzie odwiedź nas.

Przyjazny Adventura hostel w Warszawie prowadzony jest przez wieloletnich podróżników, którzy czerpali inspiracje z innych krajów. Hostel oferuje pokoje wielo i dwuosobowe z prywatną łazienką, gdzie każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. Adventura hostel posiada 27 miejsc noclegowych. Każdy pokój posiada indywidualny klimat. Możesz spędzić czas w pokoju górskim z kominkiem, oceanicznym, wiejskim, leśnym i orientalnym. W pokojach, jak i w całym hostelu oglądać można zdjęcia podróżników, rysunki, pamiątki z podróży. Goście mają dostęp do widnej kuchni, jadalni, tarasu, ogrodu i kącika podróżniczego. Z tarasu z trzeciego piętra można zobaczyć zieloną część Warszawy.

Hostel jest usytuowany przy ulicy Francuskiej 11 a, w zielonej, artystycznej i międzynarodowej części miasta - Saskiej Kępie, 4 minuty spacerem od Stadionu Narodowego, plaży miejskiej i brzegu Wisły. Od centrum miasta dzieli nas jeden z najstarszych i najpiękniejszych warszawskich mostów – Most Poniatowskiego, z którego rozciąga się przepiękna panorama Warszawy i rzeki Wisły – (do Centrum 8 min tramwajem). Francuska znajduje się tuż przy Rondzie Waszyngtona, skąd można dojechać do niemal każdego zakątka Warszawy
Jest to doskonała lokalizacja dla turystów, stawiających na bliskość atrakcji turystycznych, centrów kulturowych, najlepszych i klimatycznych kawiarni, pub-ów i międzynarodowych restauracji, z drugiej strony ceniący sobie bezpieczeństwo, klimat starej Warszawy, zieleń i ciszę, aktywny wypoczynek (nieopodal najlepsze w Warszawie trasy rowerowe wzdłuż Wisły).
Francuska już od dawnych lat uważana była przez mieszkańców, za miejsce warszawskiej bohemy artystycznej. W kawiarniach na ulicy przesiadywała sławna polska poetka i autorka piosenek Agnieszka Osiecka. Hostel znajduje się tuż przy Jej pomniku. Niejednokrotnie w restauracjach i kawiarniach można spotkać wielu współczesnych polskich artystów. Ulica jest pełna uroku. Zachowała wiele ze starego, przedwojennego stylu. Dziś jest uważana za jedną z najbardziej klimatycznych ulic Warszawy. Porośnięta drzewami po obu stronach, sprawia wrażenie alei.
Wskazówki:
Idąc do nas od Ronda Waszyngtona podziemiami, kierujcie się na ul. Francuską (Saska Kępa), pierwsza ulica w prawo od ronda gdy jedziecie/idziecie z centrum. Teraz już tylko 4 minuty spaceru wzdłuż zieleni i uroczych kawiarni. Gdy dojdziecie do pomnika Agnieszki Osieckiej siedzącej przy stoliku Rue de Paris jesteście już prawie „w domu” , jesteśmy sąsiadami kawiarni. Dojdźcie do POCZTY – to jest nasz budynek, wciśnijcie na domofonie 10, jeszcze trochę schodów i Witajcie u przyjaciół podróżników, przyjmiemy Cię z otwartymi rękoma

Szczegółowa lokalizacja obiektu w Warszawie:

Dzielnica: noclegi w dzielnicy Saska Kępa

Ulica: noclegi ul. Francuska

Adventura hostel — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Komputer z Internetem
Telewizor / sala telewizyjna
Dostęp do kuchni
Dostęp do lodówki
Pralnia
Ogród

Rozrywka w okolicy — Warszawa

Basen otwarty w odległości ok. 1 km
Siatkówka plażowa w odległości ok. 1 km
Wypożyczalnia sprzętu wodnego w odległości ok. 1 km
Wypożyczalnia rowerów w najbliższej okolicy
Drink bar w najbliższej okolicy
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 50 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 3-osobowy z łazienką (1 pokój)170 zł do 190 zł za pokój
5 x
Pokój 5-osobowy48 zł do 55 zł za osobę
Pokój leśny
6 x
Pokój 6-osobowy (1 pokój)45 zł do 50 zł za osobę
Pokój oceaniczny
8 x
Pokój 8-osobowy40 zł do 45 zł za osobę
Pokój górski
Apartament 2-osobowy z łazienką (1 apartament)140 zł do 190 zł za całość
aneks kuchenny, łazienka, balkon
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:

Nie akceptujemy zwierząt domowych.